2019-2020 Kış Sezonunda Saçlara Damga Vuracak Renkler


Saç renginde değişiklik yapmak isteyenler 2019-2020 sezonuna ait trend renklerden ilham alabilirler. Saçın sanatsal bir şekilde kesilmesi, taranması veya örülmesi konusunda ziyaretçilerine yaratıcı fikirler veren frisuren mittellange 2020 hizmetleriyle siz de görüşünüzde radikal değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

Kızıl Saçlı Kadınlar

Bu kışa damga vuran zencefil bakırı renk, orta uzun ve uzun saçlı kadınların tercihidir. Kolay kullanımın yanı sıra kıyafetlerle de uyum içinde görünen renk, soluk ten ve renkli gözlerle akılda kalıcı bir tarz yaratır.

Doğal Platin Saç Rengi

Saç diplerinde koyu tonların hakim olduğu doğal platin, gölgeler eşliğinde günlük hayata değer katar. Çok koyu tonda saç rengine sahip olanlar için öncelikle açma işlemi yapılmasını öneren frisuren 2020 yenilikçi görünmek isteyenlere yol gösterir.

Siyah Saçın Vazgeçilmez Özellikleri

Doğal kıvrımlar ve kahküllerle şık ve her zaman genç bir görünüm sunan siyah saç rengi, bohem tarzın en iyi şekilde yansıtılmasını sağlar. Stile bağlı olarak şekillenecek frisuren mittellange haare kesim ve tarama tavsiyeleriyle günlük kullanıma uygun, çabasız ve daima bakımlı bir imaj yaratılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Steroid

Steroidler (bazen “roidler” veya “meyve suyu” olarak adlandırılır) vücuttaki belirli hormonlarla aynı veya buna benzer.  …