Ahşap Telefon Kılıfları


İletişim her zaman sözlü veya yazılı anlatım ile gerçekleşmez. Bazen insanın kıyafetinde ki ufak detaylar, kullandığı aksesuarlar bile söylediği onlarca cümleden daha fazlasını anlatır karşısındakine, bulunduğunuz ortamda vermek istediğiniz mesajı, hakim kılmak istediğiniz havayı veya kendinizi göstermek istediğiniz şekli, ruh halinizi ortaya koymak için insanlara dil dökmek yerine Carvingo.com tarafından her biri kişiye özel olarak üretilen Ahşap Telefon Kılıfları ile kendinizi veya sevginizi çevrenizdeki insanlara sadece telefon kılıfı ile anlatmanız artık mümkün!

Iphone Ahşap Telefon Kılıfları kişiye özel tasarlanabilir arka yüzü sayesinde bizim web sitemizde sunduğumuz onlarca çeşit ile sizleri sınırlamaz. Tam olarak istediğiniz ürünü elde etmek için size ürünü özelleştirme seçeneği sunar. Bu sayede sizlere internet alışverişinin kalıpsız yeni halini sunar. Siparişinizi tamamlarken sizi anlattığını düşündüğünüz veya hediye edeceğiniz insana, o insanla aranızdaki ilişkiye uygun bir desen bulamadıysanız tek yapmanız gereken siparişi tamamladıktan sonra bize istediğiniz resmi göndermek. Ürününüz en kısa sürede özel lazer işçiliği ile işlenerek kaliteli ve uzun ömürlü bir şekilde hazırlanacak ve adresinize teslim edilecektir.

Telefon fiyatları kadar yüksek olan ekran ve tamir masraflarından korunmak için geç kalmayın. Dayanıklılıkta piyasada ki rakiplerinin çok ilerisinde olan Ahşap Telefon Kılıfları kendileri yıpranmayıp sizlere uzun ömürlü kullanım süresi sunarken kullanımı süresince telefonunuzun alacağı darbeler ile oluşacak çatlak, çizik ve çökmelere karşı da telefonunuzu koruyacak ve aslında ufak bir önlem ile telefonunuzun ömrünü uzatmış olacaksınız. Sizde yarın pişman olmamak için bugün neredeyse telefon için sigorta değerinde olan Iphone Ahşap Telefon Kılfılarını tercih edin.

Ürünlerimiz orijinal ahşap malzemeden üretilmekte olup işlemeler lazer kesim ile yapıldığı için ahşabın dayanıklılığına herhangi bir zarar vermez, bu sayede istediğiniz resim işlenmiş halde dayanıklı bir telefon kılıfına sahip olursunuz.

İsterseniz sevdiklerinizi sevindirin, isterseniz kendinizi şımartın, tarzınızı tamamlamak için Ahşap Telefon Kılıfları ile farkınızı ortaya koymaya bugün başlayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaşe Nedir?

Özel ve kamu kurumlarında hazırlanan evrakların, kurum ya da kişiler tarafından onaylandığını gösteren, mürekkepli baskı …