Airpods’a yeni şarj kutusu geliyor

Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods, yeni versiyonu yerine yeni kablosuz şarj kutusu ile güncelleniyor ve kutuya LED gösterge ekleniyor.


Apple’ın 12 Eylül’de gerçekleştirdiği tanıtımdan hemen sonra hakkında herhangi bir açıklama yapılamayan Airpods’un 2. Versiyonunun geleceği tahmin ediliyordu. Ancak tahminler boşa çıktı ve Airpods 2 yerine Airpods için geliştirilmiş bir şarj kutusunun geleceği açıklandı. Standart kablosuz şarja imkân tanıyan Airpods kulaklık kutusu geliştirilecek ve üzerine LED gösterge eklenecek.

ENDÜKTİF KABLOSUZ ŞARJ KUTUSU ARALIK AYINDA SATIŞTA

Apple’ınlansmanda tanıtımını gerçekleştirdiği AirPower adı verilen kablosuz şarj standı ile Airpods’un şarj edilebileceği biliniyordu. Hatta lansmandaAirPower’ın yeni iPhone’ları, yeni Aplle Watch 3 ‘ü ve Airpods’u aynı anda şarj edebileceği de gösterilmişti ancak Airpods için daha gelişmiş bir kablosuz şarj kutusu hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti. İsviçre Apple tarafından geldiği iddia edilen bilgilere göre Apple Airpods’u daha hızlı şarj eden kablosuz şarj destekli kutuları Aralık ayında satışa çıkartmayı hedefliyor. 69 dolar olarak tahmin edilen satış fiyatının yanı sıra bu kutuların içinde de Airpods’un olmayacağı belirtiliyor.

KUTU ÜZERİNDE LED GÖSTERGE OLACAK

Apple’ın alışıla gelmiş tarzında olmamasına rağmen yeni Airpods kutusunda LED gösterge yer alacak. Bu gösterge yardımıyla kulaklıkların şarj durumlarını anlık olarak görebileceksiniz. Tasarım olarak herhangi bir değişiklik olmasa da sadece LED göstergenin geleceği düşünülüyor. Bu yeni kutu ile Qi uyumlu tüm kablosuz şarj standları kullanılarak şarj işlemi gerçekleştirilebilecek. AirPower bilindiği üzere önümüzdeki sene satışa çıkacak. Kablosuz şarj kullanmak isteyen tüm kullanıcılar yeni iPhone’ların haricinde bu kutuyu da almak zorunda kalacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın