Android Google Kişiler uygulamasına büyük değişiklikler geliyor

Google’ın rehber uygulaması olan kişiler, bizi dizi geliştirme ile artık daha kolay bir kullanım sunmayı hedefliyor


Google geçtiğimiz günlerde, Android cihazlar için Kişiler uygulamasını, kullanımını çok daha kolay hale getirecek olan birkaç iyileştirme ile güncelledi. Güncelleştirmede, kişilerdeki eylem düğmeleri haricinde herhangi bir yeni özellik eklenmese de arama, metin gönderme ve diğer gerekli işlemleri yapmayı kolaylaştıran tasarım değişiklikleri yapıldı. Kullanıcıların görüşlerine göre geliştirmeler yapan Google, uygulamada kişilerin fotoğraflarını da daha büyük şekilde sunmaya başladı. Ayrıca, artık iş arkadaşlarınızı aramak ve bulmak için G Suite Directory de uygulamaya eklenen bir diğer özellik.

ETİKET SİSTEMİYLE KİŞİLER DAHA RAHAT ARANABİLECEK

Eklenen bir diğer önemli gelişme ise Google genelinde artık iletişim kurduğunuz kişileri eklemek için otomatik öneri alabileceksiniz. Yalnızca ana Kişiler görünümünü istediğiniz etiketleri gösterecek şekilde özelleştirebilmenizi sağlayan yenilikte arkadaşlar, aile, iş arkadaşları ve diğer tüm etiketlerde filtreleme yapabileceksiniz. Çok büyük geliştirmeler olmasa da bu küçük iyileştirmeler genel kullanıcı deneyimine katkıda bulunacağa benziyor.

UYGULAMA, GOOGLE HESABININ AÇILABİLDİĞİ HER ALANDA ÇALIŞABİLİYOR

Google Kişiler uygulaması, tüm akıllı telefon ve tabletlerle senkronize olarak çalışabilmeleriyle biliniyorlar. Akıllı telefonunuzdan kaydetitğiniz kişi hem bilgisayarınızdan hem tabletinizde hem de Google hesabınız olan diğer cihazlardan da görülebiliyor. Google’ın en yararlı uygulamalarından biri olan Kişiler bu tarz küçük geliştirmelerle daha da kullanılabilir oluyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güvenilir Hosting Hizmeti

Müşteriler firma üzerinden VDS sunucu ve buna benzer pek çok konu hakkında en profesyonel desteği …

Bir cevap yazın