Apple Arcade


Apple Arcade nedir, sorusu çoğu insanın merak ettiği bir sorudur. Günümüzde bu alana fazla ilginin olması beraberinde soruların sayısını da artırmıştır. Piyasada ilk çıktığı günden beri hâlâ popülerliğini koruyor. Apple Arcade tüm oyunların yer aldığı bir platformdur. Bu platformda istenilen her oyun reklamsız ve sınırsız bir şekilde oynanır.

Tüm bunların yanı sıra yüzlerce oyun bu kategori içerisinde yer alır. Bu kategoriden yararlanma amacında olanlar ise ilk ay belirli miktarda ücret öder ve buraya üye olur. Bu platform son derece geniş bir oyun kitlesine sahiptir. Her yaşa uygun oyunların bulunduğu bu site çocuktan yetişkine kadar her yaş grubunu bünyesinde barındırır.

Apple Arcade Üyeliği ve Önemi

Apple Arcade üyeliğinin başlatılması için uygulama oyun severlerden belli bir miktar ücret talebinde bulunur. Bu ücreti kart bilgilerini girdikten sonra ödeyen bireyler artık bir Arcade üyesidir. Buraya üye olan her birey kendi zevkine hitap eden oyunları bularak oynar. Bu platform kendi içinde önemli bir yere sahiptir.

Özellikle bilgi içerikli oyunların yer alması başta gençler olmak üzere çoğu insanın bilgisini tazeler ve arttırır. Var olan bilgilere yenileri de eklenince insanlar bambaşka bir kimliğe bürünür. Dolayısıyla her oyun sever bu platforma büyük ilgi duyar. Mor Levha adresinden de gerekli olan tüm detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siteden en iyi antivirüs programları içeriklerine de erişilebilir.

Apple Arcade Üyelik Ücreti Bütçeye Uygun Mu?

Sözünü ettiğimiz bu oyun içerikli platformda belirlenmiş fiyat aralıkları vardır. Her yaş grubundan aynı ücret istenir. Sabit bir fiyat üzerinden üyelik başvurusu yapılır. Bu fiyat genel anlamda bakıldığı zaman bütçeye uygun olduğu görülür. Dolayısıyla her birey bütçesine uygun olan maliyeti ödeyerek üyeliğini aktif hale getirmiş olur. En iyi bilgisayar hızlandırma programları da ücrete bağlı olarak sunulur.

Bu ücret sadece bir seferliktir. Ödendiği zaman kişi istediği süre zarfında bu platformda yer alabilir. İstediği zaman da üyeliğini iptal edebilir. Kısacası bu site için uygun fiyatlı tabirini rahatlıkla kullanabiliriz. Aynı zamanda oyun oynayıp gelişme amacındaysanız Mor Levha adresinden de gerekli olan tüm bilgileri edindikten sonra üyeliğinizi güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yelken Sporu Nedir ?

              Ekstrem sporlar arasında yer alan yelken yada yelkencilik …