Araçlarda Oto Kokusu Reklamları Yaptırın


Otomobillerde olmazsa olmaz şeylerden biri olan oto kokuları, son derece markalar için reklam modelleri arasında yer alır. Birçok otomobil markasına ait şekilde otomobil kokularıyla beraber siz de kaliteli reklam modeli ve ürünü kullanabilirsiniz. Oto kokusu baskı çeşitleri sayesinde 200 gramaj değerlerde kağıtlar seçilerek, lastikli şekilde otomobillerde kullanılmak üzere baskısı sağlanır. Bu sayede de uzun süreli kokan, kaliteli bir koku yayan ve en iyi şekilde reklam modeli yaratan şekilde yararlanılmış olur.

 

Araç satan firmalardan tutun da ehliyet kurslarına, benzin istasyonlarından sağlık kuruluşu gibi birçok genele yayılan oto kokusu baskı fiyatları son derece kağıt kalitesinin, kokusunun, oto kokusu tasarımın ve tabi ki direkt olarak basılacak ürün sayısının değeriyle ölçülür. Bu sebeple istenen şekilde oto kokusu tercih edilirken de fiyat noktasında basılacak sayı adedine göre tercihlerinizi yapabilirsiniz.

 

Araç sahiplerinin genelde istedikleri, promosyon olarak edindikleri ve araçlarının havasız durumlara karşı her zaman ferah kokuya sahip olması için tercih ettikleri oto kokusu basım seçenekleriyle beraber istediğiniz çok şeyi başarabilirsiniz. Oto kokusu baskılarıyla firmanıza ait özel logo, firma adı ve iletişim bilgilerine yer verebilirsiniz. Bu şekilde araçlara yönelik hedef kitle belirleyerek, markanızın bu araç sürücüleri için çok daha iyi şekilde kampanya ya da hizmet belirlenmesiyle satışa yönelik, tanıtıma yönelik şekilde otomobil kokuları promosyonlarından faydalanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kasımpaşa Maçından Geri Dönen Gaziantep FK

    Her gündemi ile  olay yaratan  Kasımpaşa  maçı için Süper Lig sırasında gerçekleşen 6. sırayı …