Avast Chrome Engellemesinin Nedenleri?


Avast Chrome Engellemesinin Nedenleri?

Avast, bilgisayarınızı korumak için kullanabileceğiniz düzinelerce virüsten koruma programından yalnızca biridir. İndirilen dosyaları ve ziyaret edilen web sitelerini tarayarak,  bir tehlike durumunda sisteminizi koruyabilirsiniz. Web Kalkanı bu koruma araçlarından biridir. Oturum açmış HTTP veya HTTPS bağlantılarını tarayarak kötü amaçlı yazılımları algılamaz. Kötü amaçlı yazılım tespit edilirse bu web sitesine erişim engellenecektir.

Ancak, Avast Web Shield sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu sorun nedeniyle Avast internete girmeme engel oluyor ve hiçbir web sitesine giriş yapamayacaksınız. Avast Web Shield sorunları hakkında endişelenmenize gerek yoktur, bu sorunun çözümü çok basit şekildedir. Bu konuda bilgi almak için Hata Usta sitesine bakabilirsiniz.

 

Avast Chrome Engellemesinin Çözüm Yolları

Birçok arama “Avast Web Shield interneti kesiyor”. Bu sorun tüm sistemlerde görülmese de sizin de başınıza gelmiş olabilir. Bu konuda yapabileceğiniz birkaç şey var. Hataları sırayla deneyerek ortadan kaldırmayı deneyebilirsiniz. Avast Chrome engelliyor diyorsanız program ayarlarında sorun olabilir. Böylece, işe yaramazsa onarım ve sıfırlama kurulum seçeneklerini deneyebilirsiniz. Bu sayede anti-virüs programının bozuk dosyaları onarıldığında yaşadığınız hatanın ortadan kalkması mümkün olabilir.

İlk önce Avast programını açın. Sağ üstteki menü metnine tıklayın ve Ayarlar sekmesini açın.  Bu bölümdeki Genel menüsünün sağ tarafında Sorun Giderme kelimelerini göreceksiniz. Bu makaleye tıklayın. Ardından, biraz aşağı kaydırdığınızda, onarım uygulamasını gösteren yeşil bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye basın ve Evet’i seçin.  Bu işlem biraz zaman alacak. Onarım tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve internete bağlanmayı deneyin. Bu konuda bilgi almak için Hata Usta sitesinden destek alabilirsiniz.

Kaynak https://hatausta.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …