Başarıları İle Yıllara Meydan Okuyan İnci Davetiye!


 

Kurulumu 1978 yılı içerisinde Hızır Aydın tarafından yapılan İnci Davetiye kırık yıllık tecrübe ile beraber sektöründe oldukça güzel bir yer edinmiş ve müşterileri tarafından da oldukça sevilmekte olan bir firmadır. İlk zamanlarda kurulumu küçük bir işletme olarak ve sadece kartpostal üretimi ve satışı yapılarak başlasa da ilerlemesini hızlı bir şekilde devam ettirmiş ve kendini geliştirmiştir.

Kuruluşundan altı sene sonra yeni ürün çeşitliliğine geçiş yaparak devam eden firma, o zamandan bu yana işlerini tam anlamıyla yenilikçi bir tavırla düzenlemiştir. Her konuda kendisini biraz daha ileriye taşımaya hevesli olmakla beraber davetiye konusunda da oldukça uzmanlaşmıştır.

Davetiye Seçimlerinizde Rahat Seçim Şansı İle İnci Davetiye!

düğün davetiyesi seçimi sırasında yaşanılan tüm sıkıntılar göz önüne alındığında aslında davetiyeler o kadar basit bir şekilde halledilen işler de değiller. Çünkü eğer, gerçekten kendi tarzımıza, kendi beğenilerimize göre bir davetiye bulmak istiyorsak çeşitlilik ve uygun fiyat fırsatı bulmamız gerekir. Tabi ki bu da çoğu alanda mümkün olan bir durum değil. Genel olarak zamanınızdan ve paranızdan kaybetmeniz de zaten bununla yakından ilişkili.

Siz eğer gerçekten istediğiniz, içinize sinen bir davetiyeyi bir de uygun fiyata almak istiyorsanız uğramanız gereken adres kesinlikle İnci Davetiye. Çünkü üretiminde olduğunu yüzlerce çeşit Davetiyeler ile hem dönemin yeniliklerini takip ediyor hem de sizlere olabilecek en uygun fiyatları veriyor.

Davetiye Alışverişinde Güven İçin!

Tüm bu avantajların ardından alışveriş yaparken güvenlik sıkıntısı yaşamak ile ilgili endişe etmenize de gerek yok çünkü İnci Davetiye uzun yıllardır bu sektör içerisinde oldukça düzgün bir şekilde işlemleri yürütüyor. Ayrı olarak eğer siz, güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanmak niyetinde iseniz, firma bu sistemi de kullanıyor.

Kargo kısmında da sizlere olabilecek en iyi seçenekleri sunan firma ülkenin neresinde olursanız olun en hızlı şekilde teslimat sağlamaya çalışıyor. Bunu yaparken de sizden ek bir ücret kesmiyor. Yani kargo ücretsiz şekilde ürünler belirttiğiniz adrese teslim ediliyor. Zaten markanın kalitesi de buradan bile anlaşılıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ERDAL CAN ALKOÇLAR: NFT’NİN ASIL POTANSiYELi BİLİMSEL TEKNİK ALANLARDA

        Dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini …