Cenk Ergün, Garry Rodrigues İtirafında Bulundu!Galatasaray takımının eski sportif direktörü Cenk Ergün, Garry Rodrigues transferine yönelik samimi itiraflarda bulundu. Garry Rodrigues’in Fenerbahçe takımına oldukça yakın olduğunu söyleyen eski sportif direktör, Bein Sports izle kanalında da yayınlanan açıklamaları ile spor camiasının ilgisini üzerine çekmeyi başardı. A Spor mikrofonlarına konuşan Cenk Ergün, bedava canlı maç izle seçeneği sunan web sitelerinde de bu açıklamaları ile dikkat çekti. Garry Rodrigues ile geçtiğimiz Cuma günü konuştuğunu dile getirdi.

Galatasaray’dan Teklif Yok

Garry Rodrigues ile konuşması esnasında Galatasaray takımına yönelik de itiraflarda bulunan Cenk Ergün, Rodrigues’in Galatasaray’a dönmeyi düşündüğünü ancak takımdan teklif gelmediğini söyledi. Justin tv izle kanalında da oldukça yankı bulan bu açıklamalar sonrası Galatasaray ve Fenerbahçe arasında işler kızıştı. Garry Rodrigues’in ise bir kaç hafta içerisinde İstanbul’a gelmesi ve Fenerbahçe takımı ile anlaşma imzalaması bekleniyor.

2 Yıllığına Kiralık Sözleşme

Al Ittihad spor kulübünde Slaven Bilic’in takımdan ayrılması ile beraber ve takımın küçülmeye gitmesi sonucu gözden çıkarılan Garry Rodrigues, Fenerbahçe takımına 2 yıl süre ile kiralanacak. Henüz 28 yaşında olan genç futbolcu, Arabistan’da çıktığı 11 maçtan sadece 1 tanesinde ağları sarsabildi. Beklenen başarıyı Al Ittihad takımında gösteremeyen Rodrigues’in Fenerbahçe’de neler yapacağı ise merak konusu. Cenk Ergün’den gelen samimi açıklamalar sonrası www.tipobet1.tv adresinde de bahis severler bu konuya yönelmiş durumdalar.

Fenerbahçe Yolunda

Galatasaray takımının eski sportif direktörü Cenk Ergün’ün açıklamalarına göre, Garry Rodrigues Fenerbahçe takımı ile anlaşma imzalamaya hazır. Kendisiyle yaptığı görüşmede “Fenerbahçe’ye çok yakınım” ifadesini kullandığını söyleyen Cenk Ergün, A Spor mikrofonlarına görüşmeye dair açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar sonrasında Fenerbahçe taraftarları Garry Rodrigues için birçok görüşü dile getirdi. Sosyal medyada da oldukça yankı bulan açıklamalar, Cenk Ergün’ün Rodrigues ile yaptığı görüşme sonrası kamuoyu ile paylaşıldı. Eski sportif direktörün samimi itirafları ve Rodrigues için Galatasaray’dan her hangi bir hamle gelmediğinin belirtilmesi spekülasyonların da önüne geçilmesine neden oldu. Garry Rodrigues bir kaç hafta içerisinde İstanbul’a gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tenis Ayakkabısı

Her spor dalı için ayakkabı seçimi çok önemlidir. Sporcular seçtikleri ayakkabılar sayesinde oyun içerisinde hareket …

Bir cevap yazın