Dünyayı Yapıştırın


Beta Kimya en kaliteli yapıştırıcıları ile dünyayı yapıştırıyor. Kağıt yapıştırıcı ihtiyaçlarınızda karton, mukavva ve diğer kağıt ürünlerini yüksek bir tutuş gücüne sahip Beta Kimya yapıştırıcılarını güvenle kullanabilirsiniz. Beta Kimya tarafından temin edilen apel kağıt yapıştırıcı ürünler basım evlerinden matbaalara kadar birçok sektörde en sağlam yapıştırıcılar olarak tercih görmektedir.

Beta Kimya yapıştırıcıları kuvvetli yapıştırma gücüne sahip olmasının yanında ciltle teması açısından hiçbir sağlıksız yönü yoktur. Fakat Beta Kimya kalitesine sahip yapıştırıcıların güçlü bir yapıştırma özelliğine sahip olduğu göz önünde tutularak dikkatli bir şekilde kullanılmasında fayda vardır.

Beta Kimya Tutkalları

Beta kimya mobilya, otomobil ve kağıt tutkalı konusunda da en kaliteli tutkal çeşitlerine sahiptir. Beta Kimya’da bulunan tutkallar mobilya ürünlerinin üretim ve tamirinde, hobi amaçlı yapılan ahşap, sunta, tahta, karton ve mukavva gibi ürünlerin birbirine tutturulmasında etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

Apel kağıt tutkalı ile her türlü metal, ahşap, plastik ve kumaş tarzı ürünün bakım, onarım ve üretimini kolayca yapmak mümkündür. Beta Kimya’da bulunan yapıştırıcı ve tutkalları kullanarak otomobillerinize aksesuarlar ekleyebilir ve otomobilinizde yapıştırılması gereken yerlerde güvenle kullanabilirsiniz. Beta Kimya yapmak istediğiniz üretim, bakım ve onarım işlerinde ihtiyacınız olan yapıştırıcı ve tutkalları en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor.

Hemen Yapıştırın

Beta Kimya’nın sunmuş olduğu yapıştırıcı ve tutkalların uygulanması oldukça basittir. Yapıştırıcı ve tutkalların uygulanmasında yapılacak işlem yapıştırılmak istenilen yüzeylerin temizlenerek yapıştırıcı sürülmesidir. Yapıştırmak istediğiniz malzeme ile Beta Kimya tarafından kullanılması önerilen yapıştırıcının özelliğine göre en fazla 2 dk. bekleyerek parçaları birbirine hemen yapıştırabilirsiniz. Beta Kimya tarafından sunulan bazı yapıştırıcılarda hızlı yapışma ve kuruma sağlayan özel spreyler bulunuyor.

Bu tür bir yapıştırıcı kullanarak metal, ahşap ve plastik gibi malzemeleri sağlam bir şekilde birbirine yapıştırabilirsiniz. Beta Kimya’da bulunan yapıştırıcıları birçok yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü Beta Kimya’nın sağlamış olduğu yapıştırıcılar kısa sürede güçlü bir yapıştırma görevi yaparken uygulanan yüzeylerde hiç iz bırakmayan bir özelliğe sahiptir. Bu sebeple her yüzeyde rahat bir şekilde uygulanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yaay Takipçi Artırma ve Satın Alma Hakkında

Merhabalar, Yeni bir sosyal medya kanalı olan Yaay hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Görsel olarak …