Ekonomik Araç Sigortası Yaptırmak İster Misiniz?


Araç sigortasını ekonomik yoldan yaptırmak isterseniz firmayı seçebilirsiniz. Firma araç sahipleri için en uygun sigorta seçenekleri ile kasko ve araç sigortası hizmeti veriyor. Üstelik araç sigortası hizmeti verirken birçok imkanı da müşterilerine sağlıyor.

Kişiler firmayı kullanarak sigorta yaptırdıklarında ücretsiz check up hizmeti alma hakkında da sahip oluyorlar. Bu paketle birlikte ücretsiz çekici hizmetini de müşterilere veriyorlar.

Sigorta ücreti ödemelerinin düşük olması hakkında kavuşuyorlar. Ayrıca devam eden yıllarda sigorta işlemleri yaptırırken daha ucuz bir ücrete kaliteli araç sigortası yaptırma hakkını elde ediyorlar. Bu firmayı tercih eden kişiler istedikleri zaman firmadan destek alma hakkında sahip oluyorlar.

Ayrıca araç sigortası paketiyle beraber hızlı ekspertiz hizmetine de sahip oluyorlar. Son olarak da poliçeleri için yüksek prim elde ediyorlar. Bu hizmetten yararlanmak için araç sigorta sorgulama yapmaları yeterli oluyor.

Araç Kasko Paketi

Firma araçları için kasko yaptırmak isteyenler için uygun fiyata kasko hizmeti veriyor. Firmadan kasko hizmeti yaptırmayı tercih edenler bazı ayrıcalıklar elde ediyorlar. Bu ayrıcalıklardan ilki tüm Türkiye’de yardım ve destek alma hakkı oluyor. Ayrıca kasko alan kişiler ekonomik bir paket almış oluyorlar.

Bu paket sayesinde ücretsiz check up hakkını da elde ediyorlar. Bu paket sayesinde bir sonraki yıl daha düşük kasko ücreti ödeme hakkını elde ediyorlar. Bu araçlara ekspertiz hizmetini en güvenli ekspertizler tarafından alıyorlar. Kişiler istedikleri her an firmaya ulaşabiliyorlar.

Form İle Başvurunuzu Yapın

Firmadan ekonomik fiyata kasko ve trafik sigortası hizmeti almak isteyenler internet sitesi üzerinde bulunan başvuru formunu doldurarak firmayla iletişim kurabiliyorlar. Başvuru formuna kendi bilgilerini ve araç bilgilerini girmeleri halinde trafik sigortası sorgulama yapabiliyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …