En ucuz Iphone X hangi ülkeden alınır ve hangi siteden alınır?

Iphone X en ucuz nereden alınır ve nasıl alınır, kısa yönergeler sayesinde hayalinizdeki iphone’a uygun fiyata ulaşabilirsiniz


iphonex fiyat

Apple’ın yeni amiral gemisi Iphone X, yenilenen yüzü, şık tasarımı, pahalı fiyatı, prestij katan ismiyle marketlerde yerini alalı epey zaman oldu. Bu süre zarfında olumsuz yorumların azlığı, belki de piyasadaki şu an için en pahalı telefon olma özelliğinden dolayı özellikle yüksek kesimdeki bireylerin iştahını kabartıyor.

 

Iphone X en ucuz nereden alınır?

Bir süredir apple ürünleri için en iyi fiyat veren siteler ve ülkeler konuşuluyor. Kuşkusuz Amerika’dan çıkan bir teknoloji ürünü için en iyi fiyat yine Birleşik Devletler’de olacaktır. Bunun yanı sıra yakın zamanda Umman tarzı ülkelerde de uygun fiyat görüldüğü söylenmektedir.

Iphone X Amerika’da 999 dolarlık fiyatıyla Türkiye fiyatının yaklaşık olarak 3’te 2 sine satılmaktadır. Peki Amerika’ya giden bir yakınınız yoksa ve ucuz ürün almak istiyorsanız ne yapmalısınız?

 

Akakçe sitesi kuşkusuz en iyi fiyat karşılaştırmasında sizlere güzel hizmet verebilmektedir.

 

iphone x
en uygun iphone x

 

Karşınıza çıkan bu en uygun fiyat yakalama sistemiyle kısmi olarak en uygun fiyatlı cep telefonunu yakalamanız mümkündür. Bundan başka yöntem var mıdır?

Benim kullandığım bir başka yöntem n11, gitti gidiyor tarzı web sitelerine girip en uygun fiyatı veren satıcıyı bulmak, bu satıcının isminden varsa web sitesine, yoksa iletişim bilgilerine ulaşarak direkt onlarla iletişim kurarak almak. Genelde %5 – %10 arası bir indirim sağlayabiliyorlar. Hele hele peşin paralı bir alışverişse çok ciddi oranlarda indirim almanız mümkün oluyor.

 

Son olarak amazon.com tavsiyelerimi arasına girecektir. Bu siteden de yaklaşık olarak 1400 TL civarı indirimli alma şansınız var. Hem de kredi kartı ile ödeme yaparak. Yalnızca telefonu kaydettirmek için bir ücret daha talep edecekler sizden telefon ülkeye geldiğinde 140 TL civarı bir ücret talep edilecektir kayıt için. Bu çok fazla ilgi gören bir yöntem olamadı şimdiye kadar, amazon kullanıcılara hep uzak bir tercih olarak geldi.

 

Benzer metodlar diğer teknoloji ürüneri için de kullanılabilir. Eğer ürün Amerika menşei ile üretilmediyse elbette ” best price ” ( en iyi fiyat ) uygulamasında ilk sıradaki ülke değişecektir. Tıpkı Samsung’da Kore olduğu gibi.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın