Evde Yaşayan Köpek Türleri Nelerdir?


Yaşama karşı daha sıcak, ılımlı bakmak ve hayvan sevgisini kendinizde aşılamak için g ünümüzde zeki, çevik olmasıyla beraber kararlı ve oldukça sadık birçok köpek türlerini evlerde birçok kişi gibi sizlerde besleyebilirsiniz. Ev ortamlarına uygun, aile ortamınız için en uygun olan köpek türleri son yıllarda, birçok insanın da ilgisiyle beraber çeşitleri arttığı gibi artık evlerde daha da beslenebilir şekilde barınaklardan, pet shoplardan tercih edilmekte ve sahiplenilmektedir.

 

Güçlü, korumacı bir köpek ile birlikte çok sadık ve sahibine bağlılığını her yerde gösteren kaliteli köpeklerle beraber, evlerinizde, kendi dünyalarınıza sokarak harika bir soyun devam etmesinde eşlik edebilirsiniz. Köpekler, kendilerine ait olan ırklarının üzerinde yarattığı has karakteriyle, korumacı gücüyle beraber diğer canlılar ve genelde insanlar ile daha da uyumlu bir yaşam içinde olurlar. Çocukların ise daha çok alışması ve köpek cinsleri ile seçeceğiniz türlere göre çok daha rahat ev ortamında, ırk seçimiyle yaşamı evinizde kuracağınız, evcil hayvanlar edinmek mümkün olacaktır.

 

Köpek Türü ve Özellikleri

 

Genelde evcil hayvan için büyümeyen köpek cinsleri tercih edilir. Fazla büyümeyen köpek türleriyle beraber çok iyi şekilde, ev ortamında tercih edebilirsiniz. Shih Tzu, Yorkshire Terrier, Şivava, Amerikan Eskimo, Papillon gibi köpek ırkları gibi köpekler hem büyümeyen hem de ev ortamında çok rahat bakabileceğiniz türde köpeklerdir.

 

İnsan canlısı olan bu hayvanlar, sosyal kimliğe bürünecekleri gibi hayatınıza düzen getirecektir. Oyun oynamayı seven, iyi huylu olduğu gibi hem zeki hem de korkusuz köpeklerle beraber harika bir ev ortamına uygun aile bireyi katabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plaj Güreşinde Beklenilen Performans!

Sporun her alanında gösterdiğimiz başarılarla adımızdan söz ettirirken bu kez yeni madalya haberi de Plaj …