FARMASİ İLE KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ OLUN


Herkesin hayalidir kendi işini kurabilmek. Ama bunun için bir sermaye gerekir ve çoğu insan bunu sağlayamadığı için başkalarının adına çalışmaya devam eder.

Eğer Farmasi firması hakkında bir bilginiz ve fikriniz yoksa okuduğunuz cümle sizin içinde geçerlidir. Ancak Farmasi sistemini biliyorsanız, sermayeye ihtiyacınız olmadan ve en önemlisi risk almadan kendi işinizi kurabileceğinizi de çok iyi biliyorsunuzdur. Nasıl mı? Gelin birlikte kısaca inceleyelim.

Öncelikle Farmasi firmasının ne iş yaptığını bilmeniz gerekir. Tamamı yerli üretim olan Farmasi markası hepimizin ihtiyacı olan kişisel bakım, genel temizlik, kozmetik ve parfüm alanında binlerce ürün çeşitliliğine sahip bir firmadır. Firmanın üretmiş olduğu tüm ürünler kataloglarında detaylı ve açıklayıcı bir şekilde yer almaktadır. Sizin ilk yapmanız gereken öncelikle Farmasi firmasına üye olmak ve satış temsilcisi unvanını almak olacaktır. Üyeliğinizin ardından hiçbir stok maliyetine katlanmadan, elinizdeki kataloglardan satış yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar çok satış yaparsanız karlılığınız o kadar çok olur. En güzel yanı ise hiç satış yapmadığınızda zarar etmeniz söz konusu değildir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …