FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?


FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin yeni bir proje olmasına rağmen kısa sürede kripto para dünyasında başarılı bir şekilde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şifreleme alanında tüm dünyada farklı projeler geliştirilmiş olsa da özel amaçlar için geliştirilen ve yatırım yapmak isteyenler için cazip seçenekler sunan FLDB coinleri kısa sürede benimsenmiştir.

Freelance Database olarak adlandırılan coinler kısaca FLDB coin olarak tanımlanır. Çalışanların kripto para kullanarak ödeme almalarını ve kripto para aracılığıyla dijital işlem yapmalarını sağlayan bu proje, günümüzde hala büyük bir eksiklik olarak görülen ücretsiz ödeme sistemindeki en güçlü ve yenilikçi çözüm olarak kabul ediliyor.

 

FLDB Coin ne işe yarıyor?

Pandemi ile birlikte dünyanın dört bir yanında freelance çalışanlar eklenmiş olsa da, freelance çalışmaya başlarken karşılaşılan en büyük sorunlardan biri ödeme almaktır. Özel forumlar veya sistemler üzerinden alınan yüksek komisyonların kesilmesi freelance gelirlerinde ciddi kayıplara neden olsa da bu noktadan hareketle geliştirilen freelance veritabanı projesi daha uygun ve ekonomik bir seçenek sunmaktadır.

FLDB Coin, çalışanların dijital para biriminde ödeme almalarını sağlar ve yüksek hızı nedeniyle güvenli bir altyapı üzerinden sorunsuz transferler sağlayabilir. FLDB Coin, cüzdanda saklamaya ve saklamaya devam ederek geliri artırır ve çalışanlara bu konuda bir alternatif sunar.

 

FLDB coin ne zaman listelenecek?

FLDB Coin için oluşturulan yol haritasına göre, kripto para birimi 2022’nin ikinci çeyreğinde listelenecek. Türkiye’de ve tüm dünyada popüler olan ve güvenilir bir borsada olacak bu özel proje, sonuç olarak daha da değer kazanacak ve yaygın olarak kullanıldığı için yetersiz kalmaya başlayacaktır.

ICO ön satış sürecinden kripto para satın almak ve geleceğe yatırım yapmak isteyenler www.fldbcoin.com üzerinden rahatlıkla işlem yapabilirler. 2022 yılından itibaren resmi internet sitesi üzerinden cüzdana aktarılan kripto para, edilmeye başlanan borsalarda yatırım veya transfer amaçlı kullanılabilecek. Proje 6 farklı dili desteklerken aynı zamanda ittifaklar gibi referans faydaları da sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …