Galatasaray Bir Sakatlık Şoku Daha Yaşadı


Şu sıralar sakatlıklar ile ciddi şekilde boğuşan sarı kırmızılı ekipte zorlu günler geçiyor. Uzun süreli Falcao sakatlığının ardından uzun süreli Andone sakatlığı tüm planları bozdu. Son olarak bir uzu süreli sakatlık haberi de Luyindama’dan geldi. Oyuncunun yapılan resmi açıklamaya göre ameliyat edileceği söylendi. Galatasaray tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin Gambiya ile oynadığı milli maçta sakatlanan ve bu sabaha karşı İstanbul’a dönen Christian Luyindama’nın sağlık ekibimiz tarafından yapılan kontrolleri sonrası, sol diz ön çapraz bağlarında kopma ve dış menisküsünde yırtık tespit edilmiştir. Oyuncumuzun ameliyatı planlanmıştır.” Sözleri büyük üzüntüye yol açtı.

Luyindama Sezonu Tamamen Kapatabilir

Gelen sakatlı haberleri arasında en kötülerinden bir tanesi Luyindama oldu. Ameliyat edilecek olması ve sakatlığının kötü bir bölümde olması, tüm sezonu kaçırabileceği anlamına geliyor. Savunmada önemli işler yapan ve 30 günde tam 9 maça çıkacak olan Galatasaray için kötü günleri beraberinde getirecek. Ayrıca savunma bölgesinde oluşacak boşluğun yeni transferle kapatılması da gündeme gelen konular arasında. Bunun için ise gerekli olan bütçeyi oluşturmak, zor görünüyor. Betpas deneyimini değerli biçimde yaşayabilirsiniz. Sarı kırmızılıları bekleyen sıkışık fikstürde sakat oyunculardan geriye dar bir kadro kaldı. Bu durum teknik heyetin işlerini daha da zorlaştıracak. Rotasyon içinde atılacak adımlar merak ediliyor.

Sakatlardan Yoksun İlk Sınav Başakşehir ile

Süper Lig açılış maçında karşılaşacak olan takımları zorlu anlar bekliyor. Sahada elinden geleni ortaya koyacak takımları zorlu bir süreç bekliyor. Galibiyet için elinden geleni yapacak takımları bekleyen zorlu 90 dakika var. Savunmada oluşacak zafiyetlerin önüne geçmesi için görev Donk’a verilecek. Ahmet Çalık’ta kullanılarak, savunmada üçlü bir yapı düşünülüyor. Teknik heyetin yapmış olduğu planlamalar doğrultusunda atılacak adımlar merak ediliyor. Kıyasıya rekabette özel dakikaları sizlerde kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu süreçte kulübün en büyük destekçisi ise taraftar olacak. Evinde yenilmezlik serisini sürdürmek isteyen Galatasaray’da galibiyet hesapları yapılmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3D Baskılı LEGO Ve LEGO Duplo Parçaları Nasıl Yapılır?

 “3D Printer ile LEGO parçaları yazdırabilir mi?” Bu, bir 3D yazıcı satın almayı düşünen insanlardan …