GİTAR STANDI ÖZELLİKLERİ


 

 

En iyi gitar standını arıyorsanız muhtemelen gitarınızda çizik bırakmayan ve en uzun ömürlü standı arıyorsunuz demektir. Pek çok gitar standı güvenlik nedeniyle yeniden tasarlandı hem estetik olarak hem de kullanışsal yönden bir çok farklı tasarım böylece ortaya çıkmış oldu. Gitar standları için yapılan yeniliklerle beraber standalarda güvenlik kemerleri, çizilmeye karşı yumuşatılmış kenarlar, ağırlık denge merkezleri yeni bir anlayışla tasarlandı. Farklı olası tercihler için uzatılabilir ayaklarla gitar standları işlevselleştirilirken yatay standlarla yeniden konumlandırıldı. Gitar standları gitarınızın ağırlık merkezine göre yeniden konumlandırılabilir ve köpük kollarıyla tam bir kavrayış sağlar. Gitar standı kullanarak gitarınızın hem daha güvende, görülebilir olmasını sağlarsınız hem de onu en güzel şekilde sergileyebilirsiniz. Gitar standları gitar kılıflarının asla yapamayacağı korumayı sağlar ve onları görünür kılar.

 

 

 

Bir gitar standına ihtiyacınız var mı? Çoğu zaman bir gitar standının işlevi belirsizdir ve gitar kullanıcıları bunun çok yararlı olup olmadığı konusunda net bir fikre sahip değildir. Gitar standlarına her zaman ihtiyacınız var. Sahne öncesi ve sonrası için gitar standınız size büyük kolaylık sağlar, aralarda mola vermeniz için gitarınızı standına yerleştirmeniz ve çıkmanız çok kolaydır. Kulis de gitarınızı diğer ekipmanlarla birlikte göz önünde tutmanız hem sanatsal kimliğiniz hem de gitarınızın ulaşılabilir olması için faydalıdır. Gitar standları dağınıklığı önler genel olarak gitar çantanız olsa bile onu saklayacak, destekleyecek ve dik konumda tutacak uygun yeri bulmanız her zaman zordur. Çoğu sanatçı onları ağır ve sağlam kabinlerin içinde taşımayı ve orada tutmayı tercih eder. Sahne performansları öncesi ve sonrası ortam her zaman düzenli olmayabilir. Sahne kazalarından korunmak ve enstrümanınızın zarar görmemesi için onu sağlam kılıflar içinde tutmak mantıklıdır. Aynı zamanda onu hazırda bekletmek ve istediğiniz zaman kolayca elinize alabilmekte kullanışlıdır.

 

 

 

Çoklu gitar standı her zaman grubun bütün yükünü taşıyabilir. Eğer birden fazla enstrümanınız ve fazla yeriniz yoksa çoklu gitar standları büyük ölçüde işinizi görecektir.

 

 

 

Elit Müzik olarak kurumsal veya bireysel düzeyde ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek ve isteklerinize cevap vermeyi ilke edindik. Gitar standları hakkında daha fazla bilgi almak ve ihtiyacınıza uygun standı almak için sitemizi https://www.elitmuzik.com.tr/kategori/sehpa-gitar ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tiktok’un En Popüler İsimlerinden Biri Ol: Tiktok Takipçi Satın Al

  Günümüzün en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan TikTok, çekilen eğlenceli videolar ile insanı …