Giviu toptan iş elbiseleri! İş elbiseleri üreticisi!


 

İş elbisesi alınırken pek çok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Bu faktörlerden en önemlisi, bu kıyafetlerin üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Kaliteli ürünler kullanım kolaylığı ve sağlık açısından pek çok testten geçirilerek kanıtlanmış olma özelliğine sahiptir. İyi bir kıyafet, uzun ömürlü kullanım demektir. Bir firmanın sürekli eskiyen ve yıpranan iş kıyafetlerini yenilemesindense bir kere kaliteli kıyafet alarak uzun yıllar kullanabilmesi daha ekonomiktir.

Toptan Alımlarla Ekonomik Yaklaşım

İş kıyafetleri toptan alındığında daha da ekonomik olabilmektedir. Giviu, toptan iş kıyafeti üretirken firmaların isteklerine göre tasarımlar yapmaktadır. Bir firmanın tek bir yerden toptan kıyafet alması, daha sonra aynı kıyafetten yaptırmak istediğinde model ve renk farklılıkları olmasının da önüne geçer. Tek tip kıyafetlerin kullanılması, firmanın daha profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Giviu’da, polar yelek, polar mont, softshell mont, iş ayakkabıları ve iş yağmurlukları gibi pek çok seçenek vardır. Bu seçeneklerin hepsi kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olup, uzun bir kullanım ömrünü de garanti etmektedir.

Verimliliği Düşürmeyen Kıyafet Seçimi

Giviu’da alınan iş kıyafetleri mevsimine göre ve iş yapılan sektöre göre tasarlanmaktadır. Bu sebeple su geçirmeme, rüzgâr geçirmeme, hava alma, kaymaz taban gibi pek çok özelliği de içinde barındırır. Özellikle kışlık kıyafetlerin sert ve kalın kumaşlardan üretilmemesi, bu kıyafetlerin daha rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Ağır olmayan bu kıyafetler, çalışan kişilerin hareket kabiliyetlerinin kısıtlanmasını da engeller. Böylece çalışan kişinin iş yaparken yavaşlaması gerekmez ve yapılan işte verimlilik düşüşü de görülmez.

Firmanızın İsmi Her Yerde Görünür Olsun

Giviu’dan iş kıyafeti alacak olan firmalar, dilerlerse kendi isim, logo ya da imzalarını kıyafetlerin üzerine de işletebilmektedirler. Her çalışan çalıştığı firmanın yüzüdür. Böylece firmanın görünürlüğü artarken, sistemli ve kurumsal çalışma ortamı da sağlanabilir. Belli ve tek tip çalışma kıyafetlerinin çalışanlar üzerinde olumlu sonuçları olduğu da zaman içinde kanıtlanmıştır. Çalışanların serbest kıyafetle gidilen işler yerine, belli bir üniforma ya da iş kıyafetine sahip yerlerdeki işleri daha ciddiyetle yapması verimliliğin artmasına da sebep olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Güçlü İphone 6S Plus Batarya Fiyatı İçin Real Power!

    İphone 6S Plus Batarya Güvenilir, sağlıklı batarya modelleri ile telefon performansını yüksek seviyede …