Google Ana Sayfasına Hakkında Ve Mağaza Bölümleri Eklendi

Google’ın ana sayfasına iki yeni bölüm eklendi.


Teknoloji devi Google’ın ana sayfasına giren kullanıcılar bugün kısa süreli şok yaşadı. Google’ın yenilenen ana sayfasının sol üst köşesinde Hakkında ve Market bölümleri yer aldı. Google’ın bu yeni Hakkında ve Market bölümleri ülkemiz Google sayfasında bulunmazken sadece Amerikan Google sayfasında bu bölümlere yer verildi.

Google’ın Hakkında sayfası bir süredir bizim ülkemizde de yer alıyordu ancak Amerika sayfasında olduğu gibi tam sol üst köşede yer almıyordu. Ancak market sayfasına ülkemizden erişim bulunmuyor. Google’ın kısa bir süre önce tanıttığı Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelleriyle birlikte Google’ın mağaza sayfası da güncellenmişti. Google yenilen mağaza sayfasını görünüşe göre daha göz önüne getirmek istemiş. Google’ın market servisine de ülkemizde erişim olmadığı için bu sayfanın şimdilik kullanılmaması oldukça mantıklı görünüyor.

Hakkında kısmındaysa Google ile ilgili çeşitli gelişmelere ve blog gönderilerine yer veren Google’ın bu yeni sayfalarının ülkemizde de aynı şekilde kullanılıp kullanılmayacağı bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzman Şekilde Web Tasarım Hizmeti

Firmayı ziyaret eden müşteriler SEO uzmanı kişiler ile irtibata geçerek gerekli işlemleri en profesyonel şekilde …

Bir cevap yazın