Google Slaytlara yeni özellikler ve geliştirmeler geldi

Google’ın sunum hazırlamaya yarayan web tabanlı slaytlar uygulaması yeni özelliklere kavuştu. İşte detaylar.


Google’ın web tabanlı servisler içinde en çok kullanılanlardan biri olan Google Slaytlar yapılan yeni güncellemeler ile kullanıcılara daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Sanki internet üzerinden değil de direkt olarak bilgisayardan çalışıyormuş gibi hızlı ve kolay kullanılan servisleri bünyesinden bulunduran Google geçtiğimiz günlerde de Google Keep uygulamasında yenilikler yapmıştı.

İlgili Haber:

Google Keep yeni renkleriyle karşımızda

GOOGLE KEEP İLE ENTEGRE OLDU

Google Slaytlar uygulaması, artık Google Keep Not almak uygulamasıyla birlikte çalışabiliyor. Google Keep üzerinden yazılan tüm yazıları sürükle bırak yöntemiyle slaytlara aktarabiliyorsunuz. Bunun için farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Böylelikle bir slayt hazırlarken daha öncesine aldığınız notları ve diğer yazıları kolayca slaytınıza ekleyebiliyor ve anlaşılabilir bir sunum hazırlayabiliyorsunuz.

STOCK FOTOĞRAFLARA KOLAY ERİŞİM

Ayrıca Google Slaytlar uygulaması artık Stock fotoğraflara da kolaylıkla erişmenizi sağlıyor. Bu konuda dünyanın en iyileri olarak görülen Adobe Stock ve Shutterstock, Google slaytlara entegre edilmiş. Ayrıca slaytlar arasında bağlantı eklemeye de olanak tanınan yeni bir özellikte servis bünyesine alınmış. Ayrıca son olarak Google Drive’a da sunumlarınızı kolaylıkla yedekleyebiliyorsunuz. Microsoft Powerpoint ile de açılabilen Google slaytlar dosyaları yine Powerpoint üzerinden de oynama ve değiştirilebilmeye olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzman Şekilde Web Tasarım Hizmeti

Firmayı ziyaret eden müşteriler SEO uzmanı kişiler ile irtibata geçerek gerekli işlemleri en profesyonel şekilde …

Bir cevap yazın