Güçlü Alt Yapı Destekli Hosting


Hostixo İnternet Bilişim, başta Reseller hosting olmak üzere, hizmeti kapsamındaki tüm çeşitler için güçlü alt yapı desteği sunmaktadır. Hizmetin gücünü, en ideal ve yük sek performansı ile süratli işleyen yapısı oluşturmaktadır. Bu özellikleri sağlayabilmek için de, hem çift işlemcili hem kurumsal temel tabanlı hem de SSD Disk yapılı sunucular kullanılmaktadır.

Yüzde Yüze Yakın Erişe Bilirlik Oranı

Hostixo, wordpress hosting gibi hizmet sunan bir yerdir. Gelişmiş ağ yapısı ile tanınan firma, ağın yanında sunucularının alt yapısı ile de özellik arz etmektedir. Sahip olduğu internet sitelerine erişimin, nerede ise yüzde yüze yakın bir rakama tekabül etmesi, firmanın kalitesinin bir göstergesidir. Firma destek ekibinin teknik donanımı ve tecrübesi, müşterilerin yaşadığı tüm sorunlara çözüm bulacak kıvamdadır.

Yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile kurulan Hostixo, ödenmiş yapıya sahip bir firmadır. Firmanın yaptığı yatırımlar sayesinde, hem daha gelişmiş yapıya sahip alt bir yapısı olduğunu hem de içine girilen ve yola çıkılan bu sektörde geçici olmadığını göstermiştir. Firmanın sahip olduğu alt yapı, bir yandan küresel ölçekli öbür yandan da Türkiye sınırları içerisinde hizmet sunan bir yapısallıktadır.

Pazarda Başarılı Bir Konumda Yer Almak

Hostixo şirketinin temel yapısını, uygun fiyatta satışa sunulan hizmetler oluşturmaktadır. Müşteri odaklı ve memnuniyet temel tabanlı hizmeti benimseyen Hostixo, internet sitelerinin yaygın hale gelip, kullanımının arttırılması gibi bir hedefi de bulunmaktadır. Yeniliklere daima açık anlayışı ve çözüm odağında yenilikçi yapısı ile fark oluşturmayı ilke edinmektedir.

Bilişim sektöründe fark oluşturacak bir hedef ve yenilikçi anlayışı, teknik destek ve donanımla sağlamayı hedefine koyan Hostixo, bir gün öncekinden daha iyiye doğru ilerleme ve her geçen gün sektöre ağırlığını koyma ilkesi ile hareket ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Film İzleme

 İnternet üzerinden film izleme imkanı sunan film kovanı hd kalite de film izleme imkanı sunan …