Günsan Elektrik


Günsan Elektrik olarak 1982’den bu yana hizmet veren şirket; priz ve elektrik aksesuarları üretimi yapmaktadır. Türkiye’nin sektörde öncü olan şirket, 1995 yılından itibaren endüstriyel tesislerinde üretime geçmiş ve halen hizmetini sürdürmektedir.

Son trendleri takip ederek üretim yapan Günsan, işinin en iyisini yapan firmalardan biridir. Şirket; mimarlar, müteahhit, yapı market, toplu konut projeleri ve E-ticaret satış kanalları olarak planlamıştır.

Anahtar Priz Modelleri

Müşterinin ihtiyaçları, istekleri dikkate alınıp bunlara yönelik üretim yapan Günsan Ailesi, son model üretim yapmaktadır. Ürettikleri anahtar ve priz modelleri ile göz doldurmaktadır. Firma ürünlerini üretirken; son derece yenilikçi olup, trendleri göz önünde bulunduruluyor.

Priz Seçenekleri

Birçok farklı renk Priz seçeneği ile üretimini sağlayan ve satışa sunmaktadır. Topraklı priz, Korumalı toprak priz, uydu prizi, cihaz tipi (1M), telefon prizi gibi çeşitli şekillerde üretim yapılıyor. İstenen her renkte bulabilme imkanı da vardır.

Kaçak Akım Rölesi

Koruma amaçlı kullanılan röleler, güvenilir kablolama imkanı sağlamaktadır. Son derece kaliteli üretim yapan Günsan Elektrik, sağlam olması esas alınıyor ve çok önemseniyor. Priz kullanımında çok önemli bir detay olan röle ile kaçak akım olmasının önüne geçilmektedir.

Yalıtım hatasından kaynaklanan hataları önceden algılayarak, çıkabilecek yangınların önüne geçerek bağlı olduğu akımı kesiyor. Evlerimizde ve işyerlerimizde oluşabilecek akım kaçağındaki tehlikelere karşı bu röle kullanılmalı ve gereken önlem alınmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …