Her Soruya Cevabı Var


Her Soruya Cevabı Var

Gün içinde insanların aklına onlarca soru takılır. Görülen rüyanın anlamı merak edilir, duyduğu birinin isminin anlamını öğrenmek ister veya baş ağrısına iyi gelen ürünü bulmak ister. Tüm bu sorulara ve daha fazlasına igrus.com ile cevap bulmak mümkündür.

Ne Tür Bilgiler İçerir?

igrus akla gelen her soruda bilgi içerir demek abartı olmaz. Bir ürünün nasıl kullanıldığı, bir yiyeceğin neye iyi geldiği, yararları ve zararları, bazı hastalıkların tedavisi ve korunma yolları, nasıl beslenmeliyiz? Antrenman yaparken nelere dikkat etmeliyiz? ve daha binlerce soruyu ve cevabını barındırır. Hatta bazen bir konuda sorusu olamayan kişiler bile web sitesinde gezinirken bilmediğini fark eder ve aklında gelmeyen sorunun cevabına bile ulaşır.

Hayatı kolaylaştıran İçerikler

Web sitesindeki her içerik bir ihtiyaca hizmet eder. İster ev hanımı olsun, ister tesisat ustası, ister öğrenci olsun günlük hayatta birçok zorlukla ve bilinmeyenle karşılaşmak olasılık dahilindedir.

Bu sorulara en kısa zamanda en doğru cevabı bulmak hayatın hızlı akışına ayak uydurmak için büyük önem arz ediyor. Konunun uzmanı olan kişiler tarafından derlenmiş, düzenlenmiş bilgiler belirli bir konuda araştırma yapan kişilere tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Etkileşimli Yeni Medya

igrus.com interaktif bir medya bir medya kuruluşudur. Yani etkileşime dayanır. Uzman kişi ile bilgi sahibi olmak isteyen kişiyi bir araya getirir. Birbirlerinden faydalanmasını sağlar. Böylece uzman kişiye bilgisini paylaşma imkanı sunarken araştırma yapan kişiye en doğru kaynaktan hızlı ve net bilgi ulaştırır.

Nasıl Kullanılır?

Web sitesini kullanmak çok kolay! Sağ üst kısımda bulunan arama sekmesinden merak edilen her konuda arama yapılabilir. Ayrıca kategorilere ayrılmış ve sınıflandırılmış bilgiler de var. Bir ismin anlamını araştırırken ‘ne demek’ kategorisinden faydalanılır. Nasıl kullanılır, nasıl temizlenir, nasıl saklanır gibi sorulara ipucu sekmesinden ulaşılır. Böylelikle site içinde kaybolunmaz ve birkaç başlığa tıklayarak en doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak mümkün olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yakın gelecek ‘Daha Güçlü Türkiye Ekonomisini’ işaret ediyor.

Yakın gelecek ‘Daha Güçlü Türkiye Ekonomisini’ işaret ediyor. 5 binin üzeninde uluslararası firmanın Türkiye’ye yatırım …