Hızlı İyileşmek İçin DHI Saç Ekimini Seçin


 

DHI saç ekimi, FUE saç ekimi yönteminin geliştirilmiş alt dalıdır. Bu saç ekim tekniğinde diğer yöntemlerden farklı olarak greftler, tek kullanımlık ve 1 mm çapı bulunan ekstraksiyon aracı ile toplanır. Tek tek özenle toplanan saç kökleri, solüsyonda bekletildikten sonra implantasyon adı verilen araç yardımı ile tek tek ekilir.

DHI tekniğine özel olan bu iki aracı kullanmak için DHI Akademisinden eğitim ve sertifika alma zorunluluğu vardır. DHI akademisi patentli olan bu araçları sertifika sahibi olmayan kişilerin kullanması etik değildir. Emphair’de başarılı bir şekilde kullanılan bu teknik hastaların daha çabuk iyileşmesini sağlar. Saç ekimi konusunda yüksek başarı elde eden merkez, kadın veya erkek saç dökülmesinin bir sorun olmasına engeller.

DHI Yönteminde Neden Hızlı İyileşme Gerçekleşir?

Saç ekimi yöntemlerinin birçoğunda donör bölgeden toplanan greftler, ekim yapılacak bölgeye açılan ince kanalların içine ekilir. DHI tekniğinde ise kanal açmadan beya kesik oluşturmadan saç kökleri tek tek implante edilir. Saç ekimi operasyonu bu şekilde gerçekleştirildiği için ekim yapılan bölgenin iyileşmesi diğer tekniklere göre daha kısa zaman alır. İmplant şekilde uygulanan saç kökleri güçlü bir şekilde saç derisine tutunur.

Emphair uzmanlığında yapılan DHI ekim işlemi ile ekilen saçlarınızı ömür boyu kullanmanız mümkündür. Ayrıca mevcut saçlarınızı güçlendirmek için Emphair’de düzenli olarak PRP yaptırabilirsiniz. PRP ile mevcut saçların zayıflaması ve güçsüzleşip dökülmesi engellenir.

DHI Ekim Yönteminin Hastalara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İnsanlar için son derece önemli olan saç kaybının tedavisi için kullanılan saç ekimi yöntemlerinin son yıllarda büyük gelişme gösterdiği görülür. İlk uygulanan saç ekimi tekniği ile son geliştirilen saç ekimi tekniği arasında büyük farklar vardır.

Birçok yöntem olmasına rağmen hastanın bir yöntem seçerek işleme devam edilmesi söz konusu değildir. Uygulanacak yöntemin saç analizleri doğrultusunda belirlenmesi hastaların yararınadır. Emphair’de DHI tekniği ile saç ekimi işlemi gerçekleşen hastalar, şu avantajlar ile karşılaşır.

  • Saç ekimi sırasında kesi ve dikiş oluşmaz
  • Ekim için saçların traş edilmesine veya kısa kestirilmesine ihtiyaç duyulmaz
  • İyileşme süreci hızlı gerçekleşir.
  • Erkeklere ve kadınlara uygulanabilir.

DHI yöntemi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için firmanın https://www.emphair.com/tr/dhi-sac-ekimi/ sayfasına ziyaret edebilirsiniz. Uygulanacak yöntemler kişiden kişiye değişiklik gösterir bu açıdan Emphair uzmanları ile iletişim kurmanızda yararlı olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Banyo & Mutfak Tadilatı

  Banyo ve mutfak dolapları zaman içerisinde yıpranarak kullanılmaz hale gelebilir. Böyle durumlarda yıpranan dolapları …