İlklerin Çeviri Firması Çevirimvar.com


Birçok alanda online tercüme bürosu olarak Türkiye’de ilklere imza atmış olan Çevirimvar.com, şimdi de telekomünikasyon devi Türk Telekom ile anlaşma yaparak, bu yolda güçlü adımlarla ilerliyor. Öyle ki, artık Türk Telekom müşterileri, tercüme hizmeti veya çeviri hizmeti ihtiyaçlarında Türk Telekom internet sitesi üzerinden alacakları indirim kodu ile Çevirimvar.com tercüme bürosunda %20 indirim hakkına sahipler. Öncelikli amacı her daim müşteri memnuniyeti olan Çevirimvar.com online tercüme bürosu, şimdi de çeşitli kampanyalara imza atarak, müşterisinin bütçesinin yanında olduğunu kanıtlamaktadır. Akademik tercüme, teknik tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme ve hukuki tercüme gibi tüm alanlarda ve dillerde geçerli olan bu indirime sahip olabilmeniz için sadece Türk Telekom müşterisi olmanız yeterli.
Kaliteli Tercüme Hizmeti

Önceden tercüme kalite garantisi veren Çevirimvar.com online tercüme bürosu, tüm kalite kontrol denetimlerini tercüme siparişlerine uygulayarak, her açıdan müşterilerine eksiksiz ve hatasız tercüme siparişleri teslim etmektedir. Böylece alanı ve önemi ne olursa olsun rahatlıkla güvenebileceğiniz tercüme bürosu Çevirimvar.com bütçe açısından da gerekli imkanları sunmaktadır. Kaliteli tercüme hizmetini en hesaplı fiyatlarla sunan Çevirimvar.com, hızlı tercüme hizmeti ile de müşterisinin her daim yanındadır. Bu titiz çalışma sistemi sebebiyle birçok uluslararası ve yurtiçi konferansa tek tercüme merkezi olarak davet edilen Çevirimvar.com, başarının da tesadüf olmadığını kanıtlamaktadır.
ISO Kalite Belgeli Tercüme Bürosu

Birçok tercüme bürosunun aksine elde etmiş olduğu tüm belgeleri ve müşteri değerlendirmelerini web sitesi üzerinden yayınlayan Çevirimvar.com, müşterilerine alacakları kaliteli ve kurumsal tercüme hizmetinin garantisini önceden vermektedir. Dört farklı alanda ISO Kalite belgesi almaya hak kazanan tercüme merkezi Çevirimvar.com şimdi de Türk Telekom anlaşması ile daha da kurumsal olduğunu kanıtlamaktadır. Kendi alanında en iyi olan iki firmanın bir araya gelmesi ile birlikte müşterilerin yüzü gülüyor. Siz de tercüme ihtiyacı içerisindeyseniz ve özellikle de Türk Telekom müşterisi iseniz, bu bulunamayacak fırsatı kaçırmayın. Çevirimvar.com’u 7 gün 24 saat ziyaret edebilir, dilediğiniz konuda sorularınızı yetkili bir kişiye iletebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağaza Girişlerinde Parfüm Satan Tevfik Bozdağ’ın Hayatı Bir Anda Değişti!

Mağaza sahibine kendi mağazasında parfüm satmasıyla bir anda hayatı değişen Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik …