İngiltere İçin Danışmanlık Hizmeti


 Ankara Antlaşması web sitesi ziyaretçilerine ve müşterilerine özel bilgi veriyor, danışmanlık sağlıyor ve önerilerde bulunuyor. Vize alma konusunda hiç tecrübesi olmayan kişilere bile yol gösteren site, kendisini bu alanda geliştirmiş işletmenin web sayfası olarak sunulmaktadır. Özel makaleler ve bilgi verici yazılar bulunan sitede, İngiltere için başvuru ve vize işlemlerinizi kolayca halledebileceksiniz.

 Vize Uzatma

 Vizenizi uzatmak istiyorsunuz fakat nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, Ankara Antlaşması sitesi yine yanınızda. Özel danışmanlıklar ve yardımlarla, ister İngiltere’de olun ister Türkiye’de, danışmanlık büroları sayesinde sizlere en kaliteli hizmeti veriyorlar. Gelişmiş ara yüze sahip sitede, aradığınız bilgileri bulabileceğiniz birden çok makale de mevcut.

 İngiliz Vatandaşı Olabilirsiniz

 Site sayesinde, gerekli belgeleri, koşulları öğrenebilirsiniz. İngiltere’ye vatandaşlık alarak seyahat etmek istiyorsanız, orada yaşamak ve para kazanmak için yapmanız gerekenler, işletme tarafından sizlere danışmanlık hizmetiyle verilmektedir. Dilediğiniz zaman arayarak detaylı bilgi alabileceğiniz telefon numaraları ve e-post adresleri de site içerisinde bulunmaktadır. 5 yılı İngiltere’de doldurmuş kişilerin İngiliz vatandaşlığına hak kazandığını da site belirtmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …