iPhone ve Android için en iyi Flört Uygulamaları

Android ve iPhone cihazlarında kullanılan en iyi 2017 flört uygulamaları ve arkadaşlık uygulamalarını sizler için listeledik.


Artık yalnızlıktan çok sıkıldınız ve siz de herkes gibi yanınıza bir hayat arkadaşı arıyorsanız bu uygulamalar sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.  Özel birini bulmanıza yardımcı olmak için iPhone ve Android işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz bazı arkadaşlık uygulamalarını sizler için derledik. Telefonları hazırlayalım, derin bir nefes alın ve bir profil resmini ve biyografinizi parlatmaya başlayın. Çünkü bu uygulamalarda vereceğiniz bilgiler çok önemli.

1. Hinge

Hinge bir arkadaşlık ve flört uygulaması. Profilinize fotoğraflarınızı, videolarınızı, hobilerinizi, geçmişinizi ve paylaşmak isteyebileceğiniz diğer bazı ilginç bilgileri kendi hesabınızda paylaşabiliyorsunuz. Profil resminden fazlası olduğunuzu belirtebileceğiniz birçok alan yer alıyor. Hinge’de kriterlerinize göre arama yapabilir, özel mesaj atabilir ve çevrim içi konuşabilirsiniz. Sadece iPhone’larda çalışan bu uygulamayı çok büyük bir kullanıcı kitlesi kullanıyor.

2. Tinder

Tinder, dönemin en popüler flört ve arkadaşlık uygulaması. Eğer bir buluşma gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için en hızlı ve en kolay yol bu. Profilinizde belli başlı özellikleri girdiğinizde size uygun olan kişileri listeleyebiliyor. Tinder yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde değil tüm dünyada kullanılıyor ve en gazla kullanıcı kitlesine sahip olan flört uygulaması olarak biliniyor.

3. OKCupid

Klasik arkadaşlık uygulamlarından biri olan OkCupid, 12 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteriyor ve işinde oldukça başarılı. Son zamanlarda düşüşte ve bunun da sebebi eskiden profili ziyaret eden kişiler görünürken artık görünmüyor. Bu özelliğin kullanılması için ise 20 dolar gibi bir ücret isteniyor. OKCupid’de hâlâ çok sayıda kullanıcı var ve aktif olarak kullanmaya devam ediyorlar.

4. Match.com

Mactch.com’un listedeki diğer arkadaşlık uygulamalarıyla arasında bir fark var. Flört uygulamaları 2017 yılına göre en çok kullanıcıya sahip olan uygulamalardan biri olan Match.com şimdilik tamamen ücretsiz ancak uygulamaya ek opsiyonların getirileceği de söyleniyor.

Şimdiden mutluluklar dileriz 🙂

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın