İşte Sezon Sonunda Boşa Çıkacak Yerli Futbolcular


Yabancı oyuncular ile istenen performansların alınması zorlaşırken, yerli kriteri de dikkatleri çeken ayrı bir husus oldu. Aynı zamanda takımda aidiyet duygusunu yüksek biçimde hisseden oyuncuların yer alması da önemli hale geldi. Bu nedenle takıma alınacak olan isimler bu bağlamda seçiliyor. Yeni sisteme uyum sağlanabilmesi için de yerli oyuncu sayısını artırılması hedefleniyor. Tüm bunlar ortaya çıkarken, yerli oyuncuların bonservis ve yıllık ücreti de artmış oldu. O yüzden gözler sözleşmesi biten oyunculara çevrildi. Sezon sonu serbest kalacak olan isimler arasında ise çok sayıda dikkat çeken isim yer aldı. Restbet kullananlar her anlamda ayrıcalıklı özelliklere sahip.

Bonservis Bedeli Ödenmeden Alınabilecek İsimler

Takımların yerli oyuncular içi istemiş olduğu bonservis bedeli yükselirken, serbest kalan isimlerin kim olduğu da dikkat çekti. Bu anlamda ilk olarak Arda Turan ismi ön plana çıkıyor. Yıldız oyuncu sezon sonu sözleşmesi bitecekler listesinde ilk sırada. Ardından orta saha olarak Tolga Ciğerci ismi de ön plana çıkanlar arasında. Buna ek olarak Mehmet Ekici, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Emre Kılınç, Gökhan Töre ve Nazım Sangare sözleşmesi biten diğer isimler oldu. Bir döneme damga vuran isimlerin sözleşmesinin bitiyor olması, diğer kulüplerinde iştahını kabartmış oldu. Buradan alınacak oyuncular ile yola devam edilmek isteniyor. Restbet kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Takım Planlamaları Yeniden Yapılmaya Başlandı

İstenen sonuçların alınamaması ve takımdaki verimliliğin düşmesi nedeniyle birçok kulüp transfer raporu hazırlamaya başladı. Takımdan gönderilmek istenenler ve takıma alınmak istenenler listesi güncelleniyor. Yapılan çalışmalar sezon sonu sözleşmesi biten isimlerinde sürece dahil edildiğini gösteriyor. Öyle ki takımların mali durumu ciddi anlamda zor duruma girerken, alınacak oyunculara ödenecek rakamlarda önemli hale geldi. Federasyonda koymuş olduğu kurallar ile belli kısıtlamalar getirdi. Bunun dışına çıkamayacak olan isimlerin boşta kalan isimlere yönelmesi bekleniyor. Ayrıca çok değerli isimlerin bu listede yer alması da farklı bir heyecanı da beraberinde getiriyor. Taraftarlarında yakın ilgisi içinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Steroid

Steroidler (bazen “roidler” veya “meyve suyu” olarak adlandırılır) vücuttaki belirli hormonlarla aynı veya buna benzer.  …