Kaliteli Yönetim Performansı


İmer Yönetim, Mersin ilinde bulunan Yenişehir, Tece, Tarsus, Toroslar ve Mezitli’de kurumsal yapısı ile profesyonel anlamda bina yönetim işlemlerini yürütüyor. İmer Yönetim, 10 yıldan daha uzun süredir yalnızca apartman yöneticiliği alanında faaliyet gösteren Akdeniz Bölgesi’nin bu alanda öncü firması konumunda bulunuyor.

Banka Üzerinden İşlemler

İmer Yönetim, site yönetimi işlemlerinde site ya da bina üzerinden kabul ettiği tüm ödemeleri banka yoluyla kabul ediyor ve yine site adına yaptığı ödemeleri de banka üzerinden yapıyor. Bu şekilde site ya da binaya ait tüm gelir ve gider kayıtları banka ve İmer Yönetim sistemlerinde ayrı ayrı tutuluyor ve devamlı kontrol ediliyor. İmer Yönetim, profesyonel sistemi içerisinde site yönetmeliği doğrultusunda çalışıyor ve sorunsuz bir yönetime imza atıyor.

Sunulan Hizmetler

İmer Yönetim, profesyonel yönetici sistemi içerisinde çalışarak hukuki meselelerden muhasebe işlemlerine kadar her tür yönetim hizmetini veriyor. İmer Yönetim, bir muhasebe otomasyonu uygulaması olan E-Yönetici sistemiyle yönetim işlemlerini ve kayıtlarını bina sakinlerinin paylaşımına da açıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Steroid

Steroidler (bazen “roidler” veya “meyve suyu” olarak adlandırılır) vücuttaki belirli hormonlarla aynı veya buna benzer.  …