Kartal Şehirler Arası Evden Eve Nakliyatİstanbul da birbirinden özel olan yerleşkelerden bir tanesi de Anadolu yakasında olan ve işçi yoğunluğu, sanayisi ile öne çıkan Kartal. Kentte bu yüzden nakliye işleri de çok fazla oluyor. Kartal şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler ise ağırlıklı olarak Değirmencioğlu Nakliyat olarak bizi seçiyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kartal şehirlerarası evden eve nakliyat olarak Değirmencioğlu firmamızı seçmeniz için çok sayıda sebep vardır. Bunların en başında bölgeyi çok iyi tanıyoruz ve uzun yıllardır bu bölgede iş yaptığımız için herhangi bir adres bilgi sıkıntımız mevcut değildir. Bir diğer önemli olan husus alanında en uzun hizmet veren firmalardan bir taneyiz. Kurumsal bir yapımız var. Hem mavi, hem beyaz yakalı profesyoneller ile kesintisiz hizmet veriyoruz. Kayıp, çalıntı, düşme, kırılma endişesi yaşamanıza gerek yok. Zira tüm eşyalarınızı A’dan Z’ye sigortalayıp öyle taşıdığımız için tüm sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Dahası eşyalarınızın paketlenmesi için de siz zaman harcamıyorsunuz. Onu da biz yapıyoruz. Hatta yeni adresinize taşındığınızda yerleştirme işlemini de biz üstleniyoruz. Tüm bunların yanında fiyatlarımız son derece uygun ve size kredi kartı, nakit, havale gibi değişik ödeme seçenekleri sunuyoruz. Siz size en uygun olanı seçiyorsunuz. Ne zaman taşınmak isterseniz bayram, tatil, gece gündüz fark etmeksizin yanınızdayız. Tüm bunları mutlak müşteri memnuniyeti, son teknoloji ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.

Bizimle Nasıl Çalışırsınız?

  Değirmencioğlu Nakliyat olarak Kartal şehirlerarası evden eve nakliye olarak bizimle nasıl çalışacağınız konusunda da bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Öncelikle olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Bunu web sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi doğrudan ofisimize gelerek ya da telefonla arayarak da yapabilirsiniz. Sonrasında ilgili personelimiz gelerek sizinle belirlenen saatte eşyalar ve taşınma işlemi için bir fizibilite çalışması yapar. Bu çalışmadan sonra taşınma işlemi için bir fiyat belirlenir. Fiyat konusunda mutabık olunduktan sonra, hangi gün hangi saatte taşınma yapılacağı da belirlendikten sonra iki taraf arasında bir sözleşme imzalanır. Sonra nakliyat gerçekleştirilir ve ödeme alınır. Yani süreç oldukça basittir. Biz sizin yerinize her şeyi düşünüp hallederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram Reklamları

Instagram çağımızın en popüler sosyal medya platformlarından biri. Görsel paylaşımlar üzerine var olan ve kısa …

Bir cevap yazın