Kaynarca Halı Yıkama


Kaynarca halı yıkama servisi olarak bu sektörde 2007 senesinden bu yana elde ettiğimiz tecrübe ve deneyimlerle sizin için ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Bu sektörde zamanla gelişen tüm teknolojileri takip ediyor ve kendimizi ona göre adapte ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bize 0216 392 00 10 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Halılarınızı hiç olmadığı kadar daha temiz hale getirebilmek için çeşitli adımlardan profesyonel araçlar ile geçiriyoruz.

Kaynarca halı yıkama olarak bu adımlar; halınızın üstünde kalıplaşmış tozlardan arındırılması, halı üzerinde bulunan lekelerin belirlenip, halının bu lekelerden arındırılması ile halı yıkamaya hazır duruma gelir. Halılarınız lekelerden de arındırıldıktan sonra yıkama işlemleri özel makinalar ile dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Yıkamanın sonrasında halı üzerinde kalan şampuanları gidermek ve halıda fazla miktarda su kalması sebebi ile durulaması yapılır. Durulama yapılması çok önemli bir etkendir çünkü durulama yapılmazsa halının kuruması vb. işlemleri gecikir ve bu süre zarfında halıda küf, virüs, mikrop vb. zararlı canlılar üreyebilir ve sağlığınızı tehdit edebilir.

Kaynarca Halı Yıkama ekibi sayesinde bu durumdan endişe duymanıza gerek yok çünkü bu işlemi dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Durulama sonrasında da halıda sizi rahatsız edebilecek herhangi bir sorun ve kir kaldı mı diye kalite kontrolü yapılır. Kalite kontrolünden geçen halılarınız özel paketlemeler ile servise hazır hale gelir. Tüm bu işlemler ile birlikte halınızın size tekrar ulaşması en fazla 4 gün sürmekte olup halınız hiç olmadığı kadar temiz olacağından emin olabilirsiniz.

Kaynarca Halı Yıkama Firmaları | www.asipavahaliyikama.com

Kaynarca Halı Yıkama firmaları, sizleri önemsemesi sebebiyle halılarınızın yıkama işlemlerini belli zaman aralıkları ile yerine getirerek hem insan sağlığının korunmasını hem de uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. En önemlisi de halılarınızı kaliteli temizlik malzemeleri ve makinaları ile yıkanması sayesinde halılarınızın korunması sağlanıyor ve tahriş vb. şeyler meydana gelmiyor.

Pendik Kaynarca Halı Yıkama ekibimiz sayesinde artık halılarınıza zamanla dış etkenler ile kirlenmesi, halınızın üst kısmına dökülen cisimler yüzünden sağlınız için endişelenmenize gerek kalmıyor! Çeşitli temizlik aşamaları ve kurulama gibi işlemlerin ardından halınız hiç olmadığı kadar temiz olacak ve misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilecek ve sağlık konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak!

Asipava Halı Yıkama‘dan Hatırlatma!

Kaynarca Halı Yıkama ekibi olarak halılarınız için kullanılmakta olduğumuz temizlik yöntemleri çevre dostu olmasının yanında insan sağlığına da uygun bir şekilde yapılmaktadır. Halılarınızın tüm temizleme işlemlerinin ardından 4 iş günü içerisinde evinize teslimatları yapılmaktadır.

Kaynak: https://www.asipavahaliyikama.com/kaynarca-hali-yikama/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaşe Nedir?

Özel ve kamu kurumlarında hazırlanan evrakların, kurum ya da kişiler tarafından onaylandığını gösteren, mürekkepli baskı …