Kocaeli’de Servis Hizmetleri Arkom’dan Soruluyor


 Kocaeli ve çevresinde klima, soba ve kombi servis hizmetleri Arkom’dan soruluyor. Firma 7/24 servis imkanı vererek kişilerin servis arayışına son veriyor.

 Kombiler İçin Profesyonel Teknik Destek

 Arkom kombi servisi olarak profesyonel teknik destek sağlıyor. Kombilerin sağlıklı çalışmalarını sağlayarak kişilerin kombilerden maksimum kullanım almalarını sağlıyor. Demirdöküm kombi servisi demirdöküm markalı kombilerin arızalarının çözümlerini yapıyor. Demirdöküm kombiler dışında baymak, vaillant, eca, immegras ve ferroli kombilerin arızalarını gideriyor ve bakımlarını yapıyor.

 Klimalar İçin Profesyonel Teknik Destek

 Arkom her markadaki klima içinde profesyonel çözümler üretiyor. Klimalarda ortaya çıkan soğutma ya da ısıtma sorunlarını çözüyor. Kombilerde olduğu gibi klima servisi olarak da 7/24 hizmet imkanı veriyor. Arkom klimalar için onarım hizmeti dışında kurulum hizmeti de veriyor. Bu sayede kişilerin klima konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm servis imkanlarından faydalanmalarını sağlıyor. Arkom firması soba, klima ya da kombi servis hizmetlerinde uygun fiyat politikasına sahip olduğu için bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EMRE DİNER KİMDİR?

EMRE DİNER KİMDİR? Gazeteci Emre Diner. 16 Ekim’de Eskişehir’de doğdu. Üniversite eğitimi için gittiği KKTC’de …