Konyaspor’da Sesler Hakeme Yükseldi


Konyaspor’da Sesler Hakeme Yükseldi

Süper Lig’de çok iyi mücadele eden futbol takımları arasında bulunan İttifak Holding Konyaspor son maçında Fraport Tav Antalyaspor ile karşılaşmıştı. Antalyaspor için verilen penaltıya Konyaspor’dan itirazlar yükseldi. Temasın olmadığını savunan Konyasporlu futbolcular ve teknik direktör İlhan Palut haklarının yenmek istenildiğini ifade etti.

Kıyasıya Rekabet Hakem Eleştirisi

Konyasporlu futbolcu Barış Yardımcı Antalyaspor maçında hakemin yanlış penaltı kararı verdiğini iddia etti. Ceza sahası içinde temasın olmadığını Antalyasporlu futbolcularında ifade ettiğini açıklayan Barış Yardımcı ceza almaktan korkmadığını ama hakemlerin yanlı maç yönettiğini ima etti. Böyle bir penaltı verilmemesi gerektiğini ifade eden Barış Yardımcı hakeme itiraz ettiklerini de açıkladı.

deneme bonusu

Konyaspor’dan gelen açıklamalarda Avrupa’ya gitmek istediklerini ama böyle giderse önlerinin kesildiklerini ifade ettiler. Bu açıklamalarda hakem Mete Kalkavan’a yönelik eleştirilere Konyaspor teknik direktörü İlhan Palut da katıldı. Hakemin yanlış karar verdiğini ifade eden teknik adam kendilerinin harcanmaya çalışıldığı yönünde açıklamalarda bulundu.

Avrupa Bizimde Hayalimiz

Süper Lig’in bitimine son iki hafta kala ikincilik rekabeti de iyice kızıştı. Fenerbahçe ve Konyaspor arasında yaşanan rekabette sarı lacivertli ekip puan farkından dolayı önde bulunuyor. Konyasporlu futbolcu Barış Yardımcı’nın kızgın ifadeleri ve Antalyaspor karşısında alınan mağlubiyet Konyaspor için memnun edici bir sonuç olmadı. Avrupa’ya gitmek istediklerini belirten Barış Yardımcı hakemlerin kendilerine yönelik hatalı kararlar aldıkları iddiasını sürdürdü.

Formun Üstü

Formun Altı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri Web tasarımı sayesinde internet sitelerinin tarayıcılarına ulaşım kolay olur. Ana hatları ile …