Korku Film Sevenler için Ses Getiren Lanetli Gözyaşları Filmi


Kendisine ve ailesine musallat olan doğaüstü bir varlıkla verdiği mücadeleyi konu alan Lanetli Gözyaşları oldukça ses getiren bir korku filmi oldu. Bu heyecan verici korku filmini film indir seçeneği ile indirebilir izleyebilirsiniz.

Doğaüstü varlığın musallat olduğu Anna Garcia isimli kişi bir sosyal hizmetler görevlisidir. O sıralar davalar ile uğraşmaktadır. Davalarının arasında bir dava vardır ki bu dava kendisini oldukça uğraştırmaktadır. Bu sorunlu davayı en ince ayrıntısına kadar araştırmaya devam etmektedir. Konunun derinlerine indikçe anlar ki korkutucu ruhsal varlıkların olduğunu anlar. Anna’ya bu yaşanan olaylar önceden yaşanmış gibi gelmektedir. Olayları detaylı bir şekilde incelediğinde fark eder ki yaşananlara benzer olaylar daha önceden ailesinin başına gelmiştir. Bu olaydaki izlenimlere bakılırsa kendi etkisiyle mühürlü ürkütücü bir kaderde sıkışıp kalan görüldüğünde insana büyük korku veren insanlara dehşet saçan ruhun izleri yani LA Llorona’nın izlerinin aynısıdır. La Llorona denilen bu doğal üstü ruh ağlayan kadın olarak bilinmektedir. Gerçek dünyada yaşadığı zamanlarda kıskançlık krizi geçirdikten sonra kendi çocuklarını boğarak öldürmüştür. Olay üzerine acı bir şekilde ağlarken kendine nehre atan kadının ismi ile anılmaya başlamış ve insanlara dehşet saçan bir ruh olmuştur. La Llorona’nın gözyaşları hiç durmadan akmaktadır. Asla bitmeyerek sonsuza kadar devam etmektedir ve geceleri onun ölüm çağrısını duyan kimsenin ondan kurtuluşu yoktur. Sonsuza kadar musallat olur. Kendi ölen çocuklarının ruhu için gerçek dünyadan çocukları rahatsız eden Llorona zaman geçtikçe yöntemlerini iyice vahşileştirmiş ve büyük zararlar vermeye başlamıştır.

Çocuklarının tehlikeli durumda olduğundan şüphelenen annenin uyarısına kulak asmayan Llorona çocukları ruhların olduğu bir dünyaya çekmeye çalışır. Çocuklarını kurtarmak için inançları sarsılmış bir rahibe güvenmek zorundadır ve çocukları için ne gerekiyorsa yaparak zorluklarla mücadele etmesi gerekmektedir. La Llorona’nın ölümcül etkilerinden kurtulmak için inancına ve dinine sadık kalmalı ve ruhsal açıdan büyük mücadele vermesi gerekecektir. Film indir seçeneği ile sitemiz indirfilm.mobi linkini ziyaret ederek Lanetli Gözyaşları filmini isterse direk izleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman ise filmleri yüksek kaliteyle indirerek izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-Ticaret’e ilk adımı atmak için en uygun script hangisi?

PlatinMarket e-ticaret sistemi 2004 yılından bugüne eticaret paketi alanında hizmet veriyor. 2019 itibari ile 3000 …