Lezzetin Adı


İzmir ilinde catering hizmeti veren ve aynı zamanda tüm Ege bölgesine hitap eden Valye Catering isimli firma, konusunda uzman personel ve ekipmanlarıyla, yüzde yüz müşteri memnuniyetini düşünen hizmet tarzıyla dikkat çekiyor. Bilinirliği ve tanınırlığı yüksek düzeyde olan Valye, izmir catering dendiğinde lezzetin adı olarak akla geliyor.

Hizmet Alanları

Toplantı ve seminer gibi iş odaklı ya da davet, açılış, düğün gibi eğlence odaklı bir çok alanda, konsept ve isteklere göre hizmet veren firma, hizmetten yararlananları lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Yine İzmir açılış ve İzmir davet hizmetlerinde standartların ötesine geçerek, farklı ve yeni tatları deneme imkanını da sizlere sunuyor.

Sektörde Öncü

Valye Catering, aynı zamanda valyecatering.com internet sitesi üzerinden de hizmetlerini sunuyor. Bu siteyi ziyaret ederek gerek firma ve gerekse hizmetleri konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olabileceğiniz gibi aynı zamanda dilediğiniz hizmeti de alabiliyorsunuz. Firma, önce kalite ve sağlıklı ürün parolasıyla, İzmir ve Ege bölgesinin önde gelen ve marka olmuş catering şirketi olmayı başarmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teoman Deniz: Tuning için özel bir alan istiyoruz

Yeni neslin arabaları çok sevdiğini kaydeden modifiye araç yapan Teoman Deniz, “Tuning tutkunları için devletin …