Logoswar Pvp ve Csw Savaşları


Knight online oyunlarında ismini duyuran site incelendiği zaman oyuncularına birçok avantaj sunduğu görülüyor. Bu avantajlar; ko cuce ve pus ürünleri ile başlangıcını yapıyor. PvP için gerekli olan turnuvaların günlük ve haftalık olarak yapılmasını destkliyor. CSW savaşları için birbirinden güçlü clanların eşleşmesi için eşitlik ilkesini kullanıyor.

Online Knight Serverları ve Günlük Etkinlikler

Knight online pvp etkinliklerine dünya çapında birçok üye katılıyor. Logoswar, sunucu bağlantıları ve güç eşitliği ilkesine bağlı kalarak full item ve yüksek level ile oyuncularını PvP alanına alıyor. Günlük etkinlikleri tamamlayan clanlara birbirinden değerli ödüller ile onurlandırırken, kazançlı oyun imkanları sunuyor.

CSW Savaşları Haftalık Etkinlikleri

Farklı server karşılaşmaları için sunucusunu güncel tutan Logoswar sitesi, yeni haftalık etkinlikler ile yeni üyelerine kapılarını açıyor. Knight online pvp server için pus ürünleri, helper programları, itemler, skill yetenekleri ve kahraman seçimlerini üyelerine bıraktığını forumlarında belirtiyor. Bu durum ise oyuncular için avantaja dönüşüyor. Haftalık pvp modlarına uygun olan karakterleri seçmek userlara bırakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüksek Oranlı İddia Tahminleri

İngiltere Premier Lig, Türkiye Süper Ligi, İspanya La Liga ve daha fazla futbol karşılaşması için …