Muratpaşa’da Buz Lazer Epilasyon


 

Muratpaşa’da Buz Lazer Epilasyon

Son zamanların en konforlu ve en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olan Buz Lazer, Muratpaşa Lazer Epilasyon merkezinde de hizmet vermektedir. Lazer Epilasyon Muratpaşa kliniklerinde etkili, güvenli, hızlı, ağrısız ve son teknoloji Buz Lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerden kurtulmak çok kolay.

 

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer son yılların en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi sunmakta olan Buz Lazer, FDA onaylı ve Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbı cihaz olarak kayıtlı olan güvenli bir uygulamadır. 80’in üzerinde ülkede yüksek müşteri memnuniyeti ile kullanılmaktadır. Kullanıldığı tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Buz Lazer takımı, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarından oluşmaktadır. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boyları olmak üzere 3 farklı dalga boyunu aynı cihazda birleştiren ilk lazer epilasyon markası olan Buz Lazer, tüm kıl ve cilt tiplerinde etkili ve güvenli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Kılın tüm anatomik yapısı ve kıl köklerini hedefleyebilmesi sayesinde ince kıllarda da etkili sonuçlar alınmaktadır. Yine 3 dalga boyuna aynı cihazda sahip olmanın avantajı ile bronz tenler dahil tüm cilt tiplerinde güvenli lazer epilasyon imkânı sunulmaktadır.

Buz Lazer Nasıl Uygulanmaktadır?

Buz Lazer uygulama öncesi soğutucu jel sürülerek uygulanmaktadır. Geniş tedavi başlığı sayesinde oldukça hızlı bir uygulama fırsatı bulunmaktadır. Etkili bir sonuç alabilmek için düzenli olarak ortalama 8 seans uygulanması önerilmektedir. Lazer epilasyon seans sayısının kişiden kişiye değişimini belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Uygulama yapılacak kişinin kıl rengi, cilt rengi, uygulama yapılacak bölge, kıl kalınlığı vb. Bu faktörlere bağlı olarak bazen ek seans gerekebildiği gibi bazen 6 seans dahi yeterli olabilmektedir. Her seans sonrası mutlaka uygulama alanındaki kıllarda kalıcı azalma fark edilebilmektedir. Vücut lazer epilasyonu için seans aralığı 6 hafta, yüz lazer epilasyonu için 4 hafta olarak önerilmektedir.

Bıyık Bölgesi Lazer Epilasyon

Genellikle kadınlarda bıyık bölgesinde kıllanma olmaması gerekir. Ancak bıyık bölgesi hormonal etkilere duyarlı kıl köklerinin bulunduğu bir alandır. Bu nedenle dudak üzerindeki tüyler hormonal nedenlerle kalınlaşarak zamanla kıl haline gelebilmektedir. Ergenlik döneminde genetik nedenlerden ötürü, kullanılan ilaçlar veya kozmetik ürünlerin yan etkisiyle de bu bölgede kıllanma olabilmektedir. Tüm bu sebeplerden oluşan kıllanmadan etkili kurtulma yolu Buz Lazer yöntemidir. Sürekli cımbız, ağda, tüy dökücü gibi yöntemlerle geçici çözüm üretmek yerine ağrısız, kalıcı ve güvenli bir çözüm için Muratpaşa lazer epilasyon merkezlerinde de Buz Lazer önerilmektedir. Buz Lazer diode tabanlı bir lazer epilasyon sistemi olması nedeniyle bıyık bölgesinde etkili ve aktivasyona neden olmadan sonuç alabilmek mümkündür.

Güvenilir Lazer Epilasyonun Adresi: Buz Lazer

Birçok klinikte ve güzellik merkezde yerini alan Buz Lazer orijinal olmayan ve düzenli periyodik bakımı yapılmayan cihazları listesinden çıkararak size en yakın güncel merkezleri sunmaktadır. Bunun için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …