Nokia 2 fiyatı ile en çok satanlar listesine girecek

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleşen Nokia 2’nin satış fiyatı hakkında da detaylar gelmeye devam ediyor. Özelliklerine göre bütçe dostu olması beklenen telefonunu satış oranı beklenenden fazla olabilir.


Akıllı telefon firmaları arasında yaşanan kıyasıya rekabet hız kesmeden devam ediyor. Son yıllarda çok fazla gelişme gösteren bu sektör içerisinde kendisine yer bulmak için 2017 yılına hızlı bir giriş yapan Nokia firmasının 2 modeli hakkında ortaya atılan iddialar da oldukça şaşırtıcı. 2018 yılının ortalarına doğru satışa çıkması beklenen Nokia 2 modelinin 2017 yılının sonlarına doğru tüm detaylarıyla resmiyet kazanmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Ancak performans bakımından çok önemli özellikleri bünyesinde barındırmayan telefonun fiyat olarak oldukça tatmin edici olacağını söyleyebiliriz. Tahmini olarak 99 Euro civarında bir satış rakamı ile karşımıza çıkması beklenen Nokia 2’nin yakın zamanda net bir satış tarihinin açıklanması bekleniyor.

Nokia 2 Teknik özellikleri

99 Euro bandında satışa çıkacak olan bu telefonun özellikle 1 GB RAM kapasitesinde bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Antutu test sonuçlarının basına sızmasından sonra bazı özellikleri karşımıza çıkan bu telefonun ön bölümde 5 MP sensörlü kamera, arka yüzünde ise 8 MP çözünürlüğe ait bir kamera yer almakta. Telefonun bataryası konusunda henüz net bir bilgi elimizde bulunmasa da 4000 mAH gücünde gelmesi beklenen batarya kullanıcılarını diğer özellikleri kadar tatmin edici olmasa da batarya konusunda tatmin edecek gibi duruyor. İşletim sistemi olarak Android ile gelmesi beklenen telefonda son sürüm olarak 7.1.1’in kullanılacak olması aslında akıllarda soru işareti oluşmasına neden oldu. Son derece düşük özellikleri sahip olan bu telefonun bu son sürümü nasıl kaldırıp kaldırmayacağı merak konusu olmaya başladı. 8 GB dahili depolama alanı bulunacak olan telefonda SD kart desteği de bulunacak. Ekran çözünürlüğü konusunda ise 720×1280 piksel olan ekran yoğunluğu telefonun segmentine göre iyi bir özellik olarak değerlendiriliyor.

Fotoğraf: http://www.pocket-lint.com/news/142715-nokia-2-launches-with-two-day-battery-life-and-eur99-price-tag

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın