Online Kırtasiye Kalemkutusu.com


Online alışveriş siteleri, ziyaretçilerine farklı ürünler sunarlar. Kırtasiye konusunda ise zengin ürün çeşidine sahip olan, kalemkutusu.com, öne çıkmaktadır. Tecrübeli firma, online olarak müşterilerine kaliteli ürün satışı yapıyor. Sitede, birbirinden farklı ve oldukça kaliteli dolma kalem çeşitleri bulunabiliyor. Kalem merakı olan veya sevdiklerine anlamlı bir hediye almak isteyenler ise lamy kalem çeşitleri için siteden faydalanabiliyorlar. Site, geniş bir yelpazede ve farklı kullanım alanlarına sahip ürünlerin satışını yapıyor.

Kalem Çeşitleri

Site üzerinden oldukça şık ve zarif lamy dolma kalem çeşitleri satın alınabiliyor. Sitede her zevke hitap eden kalemleri bulabilmek mümkündür. Şık ve kaliteli kalemler gibi, ekonomik pentel kalem çeşitleri de siteden satın alınabiliyor. Kalem çeşitlerinin yer aldığı sitede ayrıca kırtasiye ürünleri de bulunuyor. Farklı kullanım alanına sahip ofis malzemeleri gibi hobi ürünleri, masa takımları, kitaplar, saatler, ajandalar sitede satışa sunulan ürünler arasındadır. Site, müşteri memnuniyeti sağlamak adına ürün çeşitliği ile kaliteli hizmeti buluşturmayı başarıyor.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Online kırtasiye alışverişi yapmak isteyen kişiler sitede aradıkları her şeyi bulabiliyorlar. Müşteriler, pilot kalem için siteyi tercih ediyorlar. Bunun yanı sıra, roller kalem çeşitleri de yine sitede yer alıyor. Ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken site, hizmet kalitesiyle de öne çıkıyor. Site, kredi kartına taksit imkanıyla satış yapıyor. Bununla birlikte site, 118 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz kargo avantajı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …