Opsiyonel Yönetim Anlayışı


 

Bina yönetim işlerinden anlayan ve bu işi bir mesleki eğitimden geçtikten sonra yapan kişilere ulaşabileceğiniz son derece uygun fiyata bu hizmeti sizlere sunan farklı bir site mevcut. imeryonetim.com sitesi; apartman, bina ve de site sakinlerinin talebi üzerine, yöneticilik mevzuatına uygun olarak, profesyonel site yönetimi hizmetini sunuyor. Bir sitenin yönetimini gerçekleştirmek için, hem zaman hem de mevzuat bilgisi gerektiğini anlayan site sakinleri genellikle bina yönetim şirketleri ile anlaşarak, kendilerini bunu meslek edinmiş yönetici adaylarına bırakıyorlar. Sitenin bakımı, düzenlenmesi, aylık ve yıllık bazında ki genel tamirat ve de kontrolleri, evrak takibi, aidat ve de toplantı işlemleri gibi çok kapsamlı bir hizmeti sizlere sunan bu firma ile sizlerde, başarılı bir yöneticiye sitenizi emanet edebilirsiniz.

İster Yazlığınız İçin İsterseniz De Kışlık Eviniz İçin Yönetici

Sık sık gidip kalamadığınız eviniz ile alakalı siz ve de komşularınız bilgili ve becerikli bir yöneticiye işi devretmeyi düşündüğünüz an gideceğiniz tek adres yukarıda veriliyor. Verilen bu sayfada yazlık ya da kışlık eviniz ile ilgili, ister bina, ister site olsun, yönetici talebinde bulunmak için iletişim kurabilirsiniz. Bina site yönetimi gibi çok fonksiyonlu bir işi yürütebilecek kişilere ihtiyaç duyduğunuz an, önerilen bu siteden bilgi alabilirsiniz.

Yönetici Ücretleri

Apartman veya site yönetimi için almak istediğiniz hizmetin bedeli ay ve yıl bazında değişiklik gösteriyor. Daha ayrıntılı ücret bilgisi için sayfadan bilgi isteyebilirsiniz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En İyi Hosting Sunucuları

Kurumsal markanıza değer katmak ve markanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak için ihtiyacınız olan şey kaliteli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir