Oyuncu Koltuğu Seçimi


 

Bilgisayar ve internetler hayatımızın büyük bir parçası haline gelmiş durumda. Bu konuda her geçen gün giderek artmaya başlar iken bilgisayarların vazgeçilmezi ise oyunlardır. Gerek küçük, gerekse de büyük binlerce kişi oyunlar ile zaman geçirir iken Türkiye’de son yıllardır e-spor popüler bir konuma geldi. Bu konuda sürekli olarak e-spor oyuncuları yetişir iken oyuncu ekipmanları arasında en popüler ihtiyaçlar ise oyuncu koltuğu oluyor. Rahat ve tam performans sağlamak için tercih edilmekte olan oyuncu koltukları aynı zamanda vücut sağlığı için de faydaları ile biliniyor. İnsan vücuduna göre hazırlanan ergonomik yapıya sahip bu koltuklar ile vücudunuzu daha az yorabilir ve sorunların oluşma riskini azaltabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Özellikleri

Oyuncu koltuğu özellikleri arasında temel olarak vücut sağlığına faydalarını sıralayabiliriz. Uzun süreli sabit kalan vücutta pek çok farklı alanlarda ağrılar hissedilmekte ve hatta genç kişilerde kemik ile ilgili büyük sorunlar meydana gelmektedir. Oyuncu koltuğu, kişilerin boy ve kilolarına göre seçimi gerçekleştirilmekte olan ürünlerdir. Bu yüzden herkese göre değişkenlik gösteriyor. Oyuncu koltuğu seçerken ergonomik vücut yapısı önem kazandığı için sizlerde boyunuz ve kilonuza uygun koltuk modellerini seçmeniz önerilmektedir. Oyuncu koltuğu sürekli olarak bilgisayar başında olacak kişiler için bel desteği sunar. Bu şekilde bele vücudun tüm ağırlığı binmemektedir. Aynı zamanda sabit olan eller için de kol desteği büyük avantajlar sağlamaktadır.

Calitte ile Tanışın

İnternet üzerinden oyuncu koltuğu alacak olanların ilk tercih ettikleri adres ise Calitte markası oluyor. Aşağıda yer almakta olan farklı seriler ile gerek şık tasarımlar, gerekse de farklı fonksiyonlar ile üst düzey oyuncu koltuğu seçenekleri sunuyor.

  • Sporte SRT Serisi
  • Samurai SS Serisi
  • Viper VPX Serisi
  • Titan SS Serisi
  • Harley RR Serisi
  • Remix MX Serisi

Serilerine ait tüm modelleri internet sitesi üzerinden inceleyebilir ve almak istediğiniz modeli %100 güvenli alışveriş sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ürünlerin kalitesi ile ön plana çıktığı Calitte’de her ürünün kendisinin de garantisi olduğunu belirtmek istiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ERDAL CAN ALKOÇLAR: NFT’NİN ASIL POTANSiYELi BİLİMSEL TEKNİK ALANLARDA

        Dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini …