Pixel Launcher 2.0 artık kullanılabilir durumda

Google’ın yeni Pixel serisi ile birlikte gelen Pixel Launcher 2.0 uygulaması Android 5.1 ve üstü mobil işletim sistemi kullanan telefonlar artık kullanılabilir durumda.


Google firmasının geçtiğimiz aylarda tanıtımını yaptığı yeni telefonu Pixel 2 ve Pixel 2 XL ile yaptığı lansman dikkatleri telefonların tasarımı ve işletim sistemiyle çekme başarısı göstermişti. Özellikle telefon içerisinde yer alan Pixel Launcher 2.0 uygulaması oldukça başarılı bulunmuş hatta bazı Android kullanıcıların bu uygulamayı indirmek için Google’u mesaj yağmuruna tuttuğunu belirtilmişti. Bu yüzden gelen bu talepler karşısında kayıtsız kalamayan Google kullanıcılarına Pixel Launcher 2.0 uygulaması artık tüm Android cihazlarda kullanılabilecek şekilde güncelledi.

Uygulama içerisinde yer alan animasyonların ve canlı duvar kağıtlarının telefona farklı bir hava katacak olması da oldukça başarılı özelikler arasında yer alıyor. Ancak son yaptığı güncelleme ile 2.0 versiyonunu hayata geçiren firmanın bu sürümünde pek fazla değişikliğe gitmediğini görüyoruz. Menüler arasında geçişlerde tamamen farklı bir arayüz hissi uyandıran bu uygulamanın özellikle biraz olsun iOS işletim sistemine benzer özellikler taşıdığının da dikkatlerden kaçmadığını söyleyebiliriz. Uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bu arayüz hakkında çalışmalarını sonlandıran firmanın 2.0 versiyonu ile gelecek olması bakalım Android kullanıcılarından nasıl bir tepkilere yol açacak.

SADECE BAZI ANDROID SÜRÜMLERİNDE KULLANILABİLİYOR

Android 5.1 ve üstü sürümlerde son derece stabil olarak çalışan Pixel Launcher 2.0 uygulamasının Android 5.1 altında bulunan uygulamalarda ise bazı sorunları gün yüzüne çıkartması konuşulan detaylar arasında. Sistem gereksinimleri hakkında düzeltmeleri yakında tamamen sonlandıracak olan firmanın bakalım Pixel Launcher 2.0 versiyonundan sonra karşımıza çıkartacağı sürümde ne gibi özelikler taşıyacak.

Fotoğraf: https://i.ytimg.com/vi/sQ7GkmoIuTQ/maxresdefault.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın