Plaketler Ne Amaçla Verilir?


Yaşamın kendi içinde birbirinden farklı olgular bulunuyor ve bu olgular insanların yaşamına güzellik katıyor. İşte öyle olan olgulardan bir tanesi insanlara plaket verilmesidir. Plaketler çok farklı nedenler ile verilir. Bunların en başında mesleğinde belli bir yılı dolduran insanlardır. Bunun yanı sıra bir alanda başarı gösterenlere, bir kuruma ciddi anlamda maddi ve/veya manevi destek sunanlara da verilir.  Benzer bir durum özellikle yapılan spor müsabakalarında başarılı olanlara verilen madalya  denilen objelerdir.

Gerek madalyalar, gerek ise plaketler kendi içinde alt kategorilere ayrılır. Örneğin altın, gümüş, bronz gibi madalyalar olduğu gibi plaketler de kendi içinde kadife kutulu olanlar, camdan olanlar gibi çok değişik türleri vardır. Elbette ürünlerin üzerine ilgili kişinin isimleri yazılır. Son derece kişiye özel ürünlerdir.

Ödül Vermenin Doğru Adresi

Masa isimliği de benzer grupta olan bir obje olmakla beraber diğer iki ürüne göre farkı kişi masa isimliğini kendisi de alabilir. İş hediyesi olarak armağan da edilebilir. Bu noktada da yine insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkar.

Bu üç ürün de anısı kalsın diye verilen hediyelerdir. Özel günlerde motive edici yönünün de unutulmaması gerekir. Nitekim siz de çalışan personelinize, işe yeni giren  sevdiğiniz kişiye, kişilere, sivil toplum kuruluşunuzda üye olan kişiye böylesi bir jest yapmayı düşünüyor iseniz o zaman https://www.istanbulplaket.com  adresinden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Proje Yönetim Yazılımı

    Proje yönetim yazılımı, planlanan proje kaynaklarının en verimli şekilde kullanılarak planlanan zaman içerisinde …