Profesyonel Taşımacılığın Tek Adresi


Evden eve taşıma işlemlerinde tüm aşamaları müşterileri ile iletişim halinde yapan tek adres olan firma uzun yıllardır lojistik sektöründe hizmet veriyor. Bünyesinde çok sayıda uzman personel istihdam eden firma personellerine olan güvenine rağmen sigortalı nakliyat olarak veriyor. Bu şekilde yaşanacak olası sorunlarda müşterilerine zarar görmeyeceklerinin garantisini veren firma en kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlıyor.

Nakliyat İşi Hangi Aşamalarda Yapılıyor?

Müşterilerden gelen talep sonrası anlık olarak geri dönüşlerin yapıldığı firmada alınan adreslere ilk olarak 3 kişiden oluşan keşif ekibi gönderiliyor. Eşyalar ve evin konumu hakkında bilgiler toplayan bu ekip tuttukları raporu taşıma ekibi ile paylaşarak uygun ekipman ile adrese gitmelerini sağlıyor. Ev taşıma günü ise sabah erken saatlerde adrese ulaşan taşıma ekibi paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparak eşyaları geniş araca yükleyerek gideceği yere ulaştırıyorlar.

Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?

Lojistik alanında aktif hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri arasında en uygun fiyat seçeneklerine sahip olan firma belirli dönemlerde kampanyalarda yapıyor. Bu dönemlerde firmadan taşıma talebinde bulunan yarı fiyatına hizmet alabiliyorlar. Firmada genellikle sabit olan fiyatlar şu durumlarda değişiklik gösteriyor:

  • Asansör kullanımının gerekmesi
  • Eşyaların taşınacağı adresin uzak olması
  • Eşya sayısının fazla olması

Ancak bu durumlarda dahi firma müşterilerine uygun fiyatlar ile hizmet vererek fazla zorlanmamalarını sağlıyor.

Nasıl Talep Oluşturulur?

Müşterilerin talep oluşturmaları için sitenin web adresine girmeleri gerekiyor. Burada bulunan iletişim alanına giren müşteriler gerekli bilgileri eksiksiz şekilde doldurdukları zaman firma personelleri anlık olarak geriş dönüş yapıyorlar. Bu geri dönüşlerde müşterilere ön bilgi işlemin yapım aşamaları hakkında ön bilgi veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …