Safranbolu Fırını


1940 yılında kurulmuş olan Tarihi Safranbolu Fırını yemeklerine artık İnternet sitesi üzerinden de ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sitede üzerinde de birçok çeşit olmak üzere yemek menüleri bulunmaktadır. Sipariş vermek isteyen kişiler https://www.safranbolufirini.com/ sitesini ziyaret ederek siparişlerini oluşturabilmektedirler.

Kategoriler Nelerdir?

Sitede ekmekler, mezeler, börekler, büyük pastalar, tatlılar, sarmalar-dolmalar, tek pastalar ve tuzlular olmak üzere yiyecek kategorileri bulunmaktadır. Sipariş vermek isteyen kişiler bu kategoriler üzerinden seçimlerini yaparak sipariş verebilmektedirler.

Nerelerde Şubeleri Bulunmaktadır?

Bulunan şubeler ise İstanbul-Ömerpaşa, İstanbul-Gözcübaba, İstanbul-Feneryolu ve İstanbul-Göztepe şubeleridir. Sipariş vermek isteyen kişiler bu şubelere giderek de sipariş verebilmektedirler.

İletişim

İletişime geçmek isteyen kişiler site üzerinde bulunan iletişim formunu doldurarak iletişim kurabilme imkanına sahiptir. Ayrıca isteyen kişiler site üzerinde bulunan e-bültene e-postalarını kaydederek kampanyalar, fırsatlar ve duyurulardan haber alma imkanına sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KADINLARIN YENİ İSTEĞİ “BREZİLYA POPOSU” AMELİYATI HAKKINDA BİLİNMEYENLER

      Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Furkan Certel son yıllarda dünya …