Sağlıklı Halı Yıkama


Halılarınızın temizliği sizin sağlığınızı doğrudan etkiler. Halılar tozları ve akarları çektiği için astım gibi solunum yolu hastalıklarına davetiye çıkarır. Klasik yöntemlerde kullanılan deterjanlar tozları çamurlaştırır ve halının dibine çöktürür. İstanbul halı yıkama firması çamurlaşmayı önlemek için farklı teknikleri kullanır. Ürün olarak doğal bir ürün olan ve herkesin evinde bulunan karbonat kullanılır.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Firma halı yıkama yöntemlerini koltuk yıkamada da kullanır. Ankara halı yıkama firması koltuk ve yatak yıkama yaparken alerjenden arındırmak suretiyle yıkama hizmeti verir. Yıkattığınız koltuklar ve yataklar daha sağlıklı olur ve size kaliteli bir uyku imkanı sunar. Evinizde kedi, köpek gibi hayvan besliyorsanız mutlaka düzenli olarak yıkama hizmeti almak zorundasınız. İzmir halı yıkama firması randevu sistemi ile çalışır. Firmadan randevu alarak hizmet alabilirsiniz. Her ekipman firma tarafından temin edilir. Size sadece ücretini öğrenip ödemek düşer. Firma yıkama hizmeti öncesinde sizi bilgilendirir. Fazla su kullanılmadığı için çabuk kuruma sağlanır. En geç 4 saat içinde koltuklarınız kurumuş olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyayı Yapıştırın

Beta Kimya en kaliteli yapıştırıcıları ile dünyayı yapıştırıyor. Kağıt yapıştırıcı ihtiyaçlarınızda karton, mukavva ve diğer …