Samsung’tan S8 kampanyası başlıyor

Samsung yaptığı kampanyalar ile de adından sıkça söz ettiriyor. Son kampanyasında ise QLED serisi televizyon alana Samsung Galaxy S8 telefonunu hediye ediyor.


Samsung bir çok sektörde olduğu gibi televizyon sektöründe de ciddi işler yapıyor. Son televizyon serisi olan QLED serisi ile başarıyı hedefleyen Samsung bir de kullanıcıları için kampanya oluşturdu. Samsung Galaxy S7 ve S8 akıllı telefon kampanyasında yapmanız gereken şey bir adet QLED akıllı televizyon satın almak. Samsung’un bu hamlesi büyük rekabet olan televizyon pazarının güçlenmesine imkan tanıyor. Quantum Dot teknolojisiyle üretilen QLED serisinin 75 inçlik en büyük televizyonun fiyatı ise 29999 TL olarak Samsung Online web sitesinden satın alınabiliyor.

4K TV İLE MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Samsung’un kampanyasında bahsettiği Samsung QLED ve 4K QLED modelleri şu an Samsung’un satılan en iyi televizyonları olarak değerlendiriliyor. Her iki versiyon da mükemmel görüntü kalitesini kullanıcılarına sunuyor. 55 inç ve 65 inç seçenekleri bulunan televizyonların kavisli ekranlı olduğu ve UHD desteklediklerini de ekleyelim. Fiyatları 11999 TL ile 18499 TL arasında değişen televizyonların 55 inç ve 65 inç serilerine göre kampanyaları da değişiyor.

TELEVİZYON ALANA S7 YADA S8 HEDİYE

Samsung gerçekleştirdiği kampanya da 55 inç QLED televizyon alanlara Samsung Galaxy S7 akıllı telefonu hediye ederken, 65 inç televizyon alanlara da Galaxy S8 telefonunu hediye ediyor. Samsung ayrıca QLED serisi televizyonları Samsung Online üzerinden satın alanlara  6 aylık Digiturk film ve dizi paketini de hediye ediyor. 31.10.2017 tarihine kadar geçerli olan kampanya için teknoloji marketlere yada Samsung Online web sitesine ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İzmir’de Kadın Doğum Uzmanı Arayanlara Profesyonel Klinik

 ​Kadın sağlığı ciddiye alınması gereken sağlık sorunlarını içine alıyor. Bu nedenle kadın hastalıkları ve doğum …

Bir cevap yazın