Sivas Spor – Göztepe Karşılaşması Sonrası Ünal Karaman Basına Konuştu


Göztepe’nin başarılı Teknik Direktörü Ünal Karaman, Sivas Spor ve Göztepe arasında gerçekleşen karşılaşmanın ardından basın mensuplarına konuştu. 2 – 2 skorla berabere biten karşılaşma için Karaman, “Futbolun içinde kalan oyuncularımız vardı. İyi mücadele ettik. Her şeye rağmen beraberlik bizim için değerli ama maçı kazanabilirdik de” ifadelerine yer verdi.  restbet

İyi bir mücadeleyi ve hız kesmeyen rekabeti beraberlikle sonuçlandırarak geride bıraktığını belirten Ünal Karaman, “Sıcak havaya rağmen iki takımın da sahada, futbolda kaldıkları bir müsabaka oldu. Sivas takımı geçen seneden itibaren belli bir oyun sistemini yansıtıyordu. Bu sene Avrupa kupaları derken yaptıkları transferlerle daha da güçlü oldular. Bugün her iki takım da sahada kaldı.’’ Şeklinde konuştu. Göztepe’nin teknik direktörü olarak rakip takımı da güçlü bulan Karaman, değerli bir beraberlik olduğuna dikkat çekti.

Karaman: ‘’Duran Toplarda Sorun Yaşadık’’

Karşılaşma sonrasında basın önünde gerçekleşen konuşmasında takımının eksikliklerini de en iyi şekilde değerlendirerek açıklayan Karaman, ‘’Duran toplarda sıkıntı yaşadık. Yediğimiz goller ortada. Ancak iki kez geriye düşmemize rağmen, oyuncularımızın yılmadan mücadele etmeleri, pes etmemesi önemli. Hem teknik hem fiziksel olarak dikkate aldığımızda futbolun içinde kalarak mücadele eden oyuncularımız vardı. İki takımı da tebrik ediyorum ama oyuncularımı ayrıca tebrik ediyorum. Sivas gibi deplasmanda geriye düşüp maçı kaybetmemek, oyunu çirkinleştirmeden mücadele etmek önemli. Her şeye rağmen beraberlik bizim için değerli ama maçı kazanabilirdik de” ifadeleriyle konuşmasını sonlandırdı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Proje Yönetim Yazılımı

    Proje yönetim yazılımı, planlanan proje kaynaklarının en verimli şekilde kullanılarak planlanan zaman içerisinde …