Sorunsuz Televizyon Tamiri İçin


Uzun yıllardır İzmir televizyon servisi ihtiyacını karşılamak için firma uzman personeller çalışıyor. İstihdam ettiği personellerine kişisel ve iş eğitimleri de aldıran firmadan hizmet talep eden müşterilerin sorun yaşama ihtimalleri bulunmuyor. Güler yüzlü ve deneyimli personeller müşterilerden alınan adreslere ulaştıklarında kısa sürede garantili işlem yaparak müşterilerin mağduriyetlerini gideriyorlar. Aynı zamanda işlem sonrası aynı sorunun bir daha yaşanmaması için personeller tarafından müşterilere bilgilendirmelerde yapılıyor.

Servis Hizmeti Aşamaları

Firmadan talep almak isteyenlerin öncelikle web adres üzerinden bulunan talep formu doğru bilgiler ile doldurmaları gerekiyor. Bu aşamadan sonra iletişim personelleri anlık olarak saha elemanlarını müşteri adresine yönlendiriyorlar. Adrese ulaşan personeller ise arıza tespit işleminden sonra bakım onarım işlemlerini yapıp adresten ayrılıyorlar. Yaptığı hizmetlerin kalitesi ile firma İzmir LG servisiolarak neden tercih edildiğini açıkça gösteriyor.

Servis Hizmeti Ücretli Mi?

İzmirBuca televizyon tamiri konusunda yetkili bayi olan firma garantili olan televizyon bakımlarından ücret talep etmiyor. Garantisi bitmiş ürünlerin tamir işlemlerinde de müşterilerini ücret konusunda fazla zorlamayan firma parça değişimi de yapıyor. Parça değişimlerinde ek ücretin alındığı firma da değişim yapılmadan müşteriler bilgilendiriyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teoman Deniz: Tuning için özel bir alan istiyoruz

Yeni neslin arabaları çok sevdiğini kaydeden modifiye araç yapan Teoman Deniz, “Tuning tutkunları için devletin …