Türkiye’nin Bir Numarası


Türkiye genelinde hizmet sunan tcsanatcifiyatlari.com sitesi aracılığıyla davetlerinizde ve organizasyonlarınızda, ünlü sanatçıları ağırlayabilirsiniz. Ürettikleri hizmet alanında yıllardır çalışan firma sayesinde, belirlenen sanatçının sahneye çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sanatçı fiyatları konusunda bilgi almak isteyen müşterilerin internet sitesi üzerinden, yetkililerle görüşmesi gerekmektedir. sanatçı organizasyonu, Her sanatçının fiyatının farklı olması ve sahnede kalma süresinin değişmesi yüzünden, fiyat aralığı da değişebilmektedir.

Organizasyonlarda Sanatçılar

Sanatçıları, özel belirlenmiş festivaller ya da konserlerde çıkartmak isterseniz, siteyle iletişime geçebilirsiniz. sanatçı fiyatları Kaşe fiyatları hakkında da konuşabileceğiniz site sayesinde, sanatçı organizasyonu,  ,konusunda son derece iddialı adımlar atabilirsiniz. Özellikle istediğiniz fakat bir türlü ulaşamadığınız sanatçılar için de özel sanatçı menajerliği hizmetinden faydalanan şirket, boşlukları olduğunda sizlerin organizasyonunda yer almasını sağlıyor. Günün her saati ve haftanın her günü iletişim kurabileceğiniz işletme, müşterilerine en kaliteli ve güvenceli hizmeti vermektedir.

Tüm Hizmetler

sanatçı organizasyon  Sahne sanatçıları dışında farklı alanlarda da hizmet veren şirket, özel gecelerde ve fuarlarda, kongrelerde çalışacak eleman temini, model temini de yapmaktadır. Bunların yanında gala gecelerini düzenleme, kataloglar için fotoğraf çekim hizmeti verme, bayi toplantılarını düzenleme gibi farklı alanlarda da boy göstermektedir. Site içindeki dijital hizmetler arasında, logo tasarımı, dijital baskı ve kapalı – açık alan etkinliklerini planlama gibi hizmetleri de mevcuttur. Bu kadar geniş alanda hizmet veren şirketten, ihtiyaç duyduğunuz tüm organizasyon hizmetlerini 0532 767 57 75  numaradan  satın alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …